Чарівні друзі: 7 порід собак, які підійдуть для підлітків

Деякі собаки можуть стати справжніми друзями і відданими компаньйонами для підлітків з щенячого віку. Вони здатні навчити дітей відповідальності, а також допоможуть приємно проводити час на свіжому повітрі. Якщо ви хочете подарувати своїй дитині вихованця, варто подумати про одну з перерахованих нижче порід собак, інформує Ukr.Media.

Лабрадор-ретривер

Лабрадор-ретривер є велелюбною собакою, яка не вміє злитися. Крім того, ця собака стане підтримкою для дітей з психологічними труднощами в складні періоди життя.

Мопс

Мопс також славиться своєю доброзичливою вдачею, завдяки чому є ідеальним вихованцем для новоспечених господарів. Вони комфортно себе почувають в житлі будь-якого розміру. Мопси злегка ліниві, але при цьому люблять гуляти на свіжому повітрі.

Коргі

Коргі, незалежно від свого виду (пемброк або кардиган), легко керований, тому з ними не виникне складнощів навіть у початківців собаківників. Грайливий характер вихованця і легке дресирування зробить коргі кращим другом для підлітка.

Джек-рассел

Джек-рассел є безстрашною породою собак, яка чудово підійде для підлітка. Це тямущий і ласкавий вихованець, який швидко знаходить спільну мову з дітьми і встановлює з ними нерозривний зв'язок. І діти, і вихованець будуть отримувати задоволення від спільних прогулянок.

Бордер-коллі

Бордер-коллі теж вважається собакою-терапевтом, який виводить дитину зі стресового стану. Це доброзичливі пси, які легко піддаються дресируванню і проявляють якості вірного компаньйона.

Золотистий ретривер

Золотистий ретривер є найкращим вихованцем. Як і їх найближчий родич — лабрадор. Це прекрасний варіант першої собаки, так як вони завжди готові бути поруч зі своїм юним господарем, віддаючи всю свою любов і ласку.

Німецька вівчарка

Німецька вівчарка підійде для тих, хто живе в будинку з великою територією. Цей вихованець вимагає великого простору, так як йому незатишно в тісноті. Такий пес захищатиме підлітка від усіх бід і напастей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *