У Лондоні відкрився перший у світі басейн “в повітрі” з прозорим дном

Фотографіями плавання "в повітрі" діляться резиденти житлового комплексу — тільки вони можуть потрапити в унікальний басейн, інформує Ukr.Media.

19 травня в південно-західній частині Лондона відкрився басейн Sky Pool («Небесний басейн»). Повністю прозора чаша розташована між двома будівлями на висоті близько 35 метрів: велика частина 25-метрового басейну ніби «зависла» в повітрі.

Над проєктом працювала команда архітекторів і дизайнерів, яка брала участь у будівництві Сіднейської опери.

Відвідувачі можуть перепливати з одного даху на інший і використовувати басейн як Оглядовий майданчик: з нього відкривається вид на колесо огляду "Лондонське око" і Вестмінстерський палац, а крізь триметрову товщу води можна спостерігати за околицями внизу.

В басейні також використовується нічне підсвічування, а на його території на даху розташувалися спа-салон, бар і невеликий сад з апельсиновими деревами.

Чашу басейну виробили в США, в штаті Колорадо, після чого 50-тонну конструкцію доставили в Лондон. Басейн виконаний з прозорого акрилу і вміщує 375 тонн води, товщина бічних стінок — 20 сантиметрів, а товщина дна — 30 сантиметрів.

Публічний запуск планували ще влітку минулого року, але через пандемію його довелося перенести.

Зараз басейн відкритий для відвідування, але вхід доступний тільки для резидентів комплексу Embassy Gardens, які придбали або знімають одну з двох тисяч квартир.

Вартість місячної оренди житла в комплексі становить від двох до шести тисяч фунтів (від 75 до 230 тисяч гривень), а ціни на квартири у власність починаються від мільйона.

При цьому одна з будівель, яка з'єднується басейном, відноситься до іншого домоволодіння, і його жителям залишається хіба що спостерігати за сусідами з вікон.

"У нас перші ряди для спостереження за басейном, але біда в тому, що, будучи мешканцями сусіднього будинку, ми ніколи не зможемо потрапити туди. Ніхто не чекає, що подібні зручності будуть безкоштовними, але нам не пропонують навіть заплатити", — розповів виданню The Guardian один з мешканців.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *