Блогерша показала оманливість Інстаграм, підробивши поїздку в Діснейленд. Не помітила навіть мама

Тревел-блогер з Британії на ім'я Керолін на своєму прикладі довела, що не можна сліпо довіряти тому, що публікують в Інстаграм. Для цього вона виклала два поста, з допомогою яких обдурила передплатників: в одному помітно змінила обличчя в додатку FaceApp, а в іншому підробила поїздку в Діснейленд, який насправді не відвідувала. І люди дійсно повірили, передає Ukr.Media .

Мешканка Великобританії Керолін веде свій instagram-блог про подорожі, де публікує витримані в одному стилі естетичні знімки зі свого повсякденного життя.

Ось, наприклад, у п'ятницю вдень Керолін як ні в чому не бувало сидить біля вікна у своїй квартирі.

А ось вона вийшла прогулятися з дому, зовсім недалеко від якого розташована лавка, звідки можна спостерігати мальовничі краєвиди.

Нещодавно Керолін опублікувала знімок, на якому сидить у ліжку, щоб розповісти передплатникам, що скоро їй виповниться 22 і вона полетить в Діснейленд.

Вже завтра мені буде 22! І на день народження я дарую собі поїздку в Каліфорнію, в Діснейленд, щоб викласти в instagram фото замку Сплячої Красуні. Сьогодні ляжу спати рано: завтра в мене ранній виліт, а вже в понеділок я повернуся додому (знадобиться чарівний килим, а не літак). Поїду одна, ну і що? Буде моя власна казка. Людські можливості набагато перевершують нашу уяву!

А на наступний день блогер опублікувала доказ того, що виконала обіцянку перед собою — фото перед замком Сплячої Красуні.

Ну ось я і в Каліфорнії. Навпроти замку Сплячої Красуні — мій божевільний 22-й день народження, який я балую себе сама. Завтра я вже повернуся, і ніби нічого і не було! Я не перестаю говорити собі: весело робити щось неможливе. Життя — це те, що ви з ним робите!

Під фото зібралося багато захоплених коментарів. Люди вітали дівчину з днем народження, говорили, як добре подорожувати одній, і робили компліменти її зовнішності.

Не знала, що ти така молода. І ти дуже гарна, до речі. З днем народження! Доброго дня тобі!

Тільки от ще через кілька днів Керолін розчарувала своїх передплатників: останні два знімки були практично повністю фейковими. Для першого фото вона відредагувала своє обличчя в додатку FaceApp, яке відоме багатими можливостями.

Як написала Керолін у своєму блозі, підміни не помітила навіть її мама. Вона просто вирішила, що дочка стала якось по-іншому фарбуватися. А передплатники тим більше не підозрювали, що їх обдурили, так як Керолін рідко показує своє обличчя на знімках у своєму Інстаграм.

Набрехала блогерша і про свій вік: насправді їй не 22, а 32 роки. І так, в Діснейленд вона насправді не їздила. Керолін просто поєднала своє фото і фото замку в фотошопі так, щоб це виглядало правдоподібно, і передплатники дійсно повірили.

У своєму блозі дівчина пояснила, навіщо вона це зробила. Керолін хотіла показати іншим людям, як легко створити у соцмережі ідеальний образ успішності і краси, який насправді не є правдою.

Я вже другий рік вивчаю фотографію в університеті. Наші викладачі кажуть нам, що ми завжди повинні ставити під сумнів не тільки чужу роботу, але і перш за все свою власну. І я вирішила піддати сумніву свою діяльність як instagram-блогера і перевірити, наскільки далеко можу зайти, публікуючи несправжні фотографії заради лайків.

Блогерша зазначила, що у всіх інших знімках її аккаунта немає такого великого обману, але і приймати за чисту монету все, що на них зображено, не варто. Насправді дівчина ніколи не читає біля вікна, як на фото нижче, так і переставляє меблі спеціально для того, щоб кімната виглядала краще.

На думку Керолін, більшість людей заходить в її аккаунт не для того, щоб побачити її фото з незачесаним волоссям з ранку, коли вона сидить з ноутбуком на ліжку. А адже саме так дівчина і проводить більшу частину свого дня. Тому Керолін робить свої знімки такими, щоб на них було приємно дивитися. Але, на думку блогерши, у всього є межа, і у облуди в Інстаграм теж.

Для мене instagram — це річ, яка приносить мені радість. Але я знаю, що це не так для багатьох людей, які дивляться на всіх цих струнких, щасливих, популярних особистостей і намагаються бути на них схожими. Але я вірю, що якщо цю соцмережу правильно використовувати, то вона дійсно може приносити користь. Особисто моє життя instagram поміняв і дав мені багато можливостей, яких до цього у мене не було.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *