У Держдумі Росії хочуть націоналізувати Google, Facebook і Twitter

Озвучив її сумнозвісний з твердженням, що співак Віктор Цой був агентом ЦРУ, депутат від фракції "Єдина Росія" Євген Федоров.

З цього приводу скандально відомий парламентарій навіть зібрав спеціальну прес-конференцію, де розповів, що до російської Генпрокуратури вже направлений відповідний депутатський запит. За його словами, він стосується порушень законодавства Російської Федерації, особливо в частині видачі пошуковою системою "не тих" матеріалів про ситуацію в Україні.

– Нам важливо зараз розібратися з інструментами з організації змов! – заявив Євген Федоров. – Google є відмінним організатором змов вуличного типу. Google – це революції. Google – це інтервенції. Тому спільно з колегами депутатами Володимиром Парахниным від "Справедливої Росії", Олександром Ющенка від КПРФ, Ярославом Ніловим і Вадимом Дєньгіним від ЛДПР ми зажадали максимально прискорити прийняття закону, згідно з яким усі дата-центри іноземних сайтів повинні бути перенесені на територію Росії. Ми запитали у Генпрокуратури націоналізацію Google. Всі його комунікації повинні перебувати на території Росії, під національною юрисдикцією та національним контролем. Термін націоналізації Google – початок 2015 року.

За словами Євгена Федорова, на таке рішення його спонукало нібито підписання договору між Google і Службою безпеки України, яке, впевнений російський парламентарій, є "службою безпеки терористичного держави". Щоправда, журналістам так і не вдалося знайти підтвердження факту підписання договору між Google і СБУ.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *