КНДР здійснила черговий пуск балістичної ракети

Про це повідомляє агентство Yonhap News Agency з посиланням на об'єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї.
За даними агентства, її запустили в середу рано вранці з території провінції Пхенан-Намдо.

Раніше повідомлялося, що японські та американські військові зафіксували зростання активності радіосигналів в КНДР, що можна розцінити як підготовку до ракетного пуску.

У свою чергу видання ABC повідомило, що південнокорейські військові підтвердили факт нового запуску КНДР балістичної ракети. Джерело в збройних силах Республіки Корея заявив, що ракета спрямовується в бік Японського моря.

Ми підтверджуємо, що засікли запуск Північною Кореєю балістичної ракети. За нашими спостереженнями, ракета спрямовується в бік Японського моря, – наводить телекомпанія слова свого співрозмовника.

Південнокорейські військові і США аналізують деталі запуску.
Раніше повідомлялося, що Північна Корея працює над передовою версією своєї існуючої міжконтинентальної балістичної ракети KN-20, яка потенційно може потрапити до Сполучених Штатів.

Всі ці вдосконалення змушують Вашингтон перераховувати терміни загрози, яку може представляти північнокорейська ракета для США, і необхідність постійного оновлення варіантів військової відповіді.

У США є план на випадок ракетної атаки КНДР

У серпні американські ЗМІ повідомляли, що КНДР можливо вже вдалося розробити боєголовку, придатну до установки на балістичні ракети. Після цього Трамп пригрозив КНДР у разі, якщо Пхеньян надумає загрожувати США.

У відповідь державні ЗМІ Північної Кореї опублікували повідомлення, в якому говорилося, що Пхеньян розглядає можливість ракетного удару по військових базах США на острові Гуам в західній частині Тихого океану.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *