“Відразу все стане ясно”: Якщо не розумієте, чому вам не щастить, згадайте закон дзеркала

Іноді достатньо подивитися на себе як у дзеркало, аби зрозуміти причини своїх невдач, інформує Ukr.Media.

Скільки разів за останній рік ви замислювалися про свої труднощі, проблеми та невдачі? І як ретельно пробували аналізувати ці ситуації, щоби виправити і більше такого не допускати.

Докладно пояснюємо, чому від позитивного настрою, любові і довіри до людей, залежить ваше власне щастя та добробут.

Як працює Закон дзеркала?

Ви дивитеся на своє відображення, наводячи зовнішність, одяг у порядок. Але коли трапляються проблеми у вашому житті, замість того, щоб подивитися в дзеркало, ви намагаєтеся знайти винних.

Якщо Всесвіт посилає перешкоду — він хоче вказати правильний напрямок. А через інших людей та події відображає те, що є всередині вас самих. Це може бути складно для розуміння, але розбиратимемося.

"У чужому оці скалку видно"

Все, що вас дратує в інших людях є відображенням ваших недоліків. Тих, які ви вперто не бажаєте помічати і визнавати. Злість, заздрість, хитрість, жадібність, дурість: це ваші власні відбиття. Вам їх посилає Всесвіт. Дає можливість виправитися і здобути щастя, добробут, гармонію.

Якщо по дорозі зустрічаються погані, нечесні особистості, отже настав час уважно подивитися у дзеркало, зсередини.

"Не роби добра — не отримаєш зла"

Є люди, зовні дуже правильні: начебто нікого не кривдять, усім допомагають та посміхаються. Цілком можливо ви кивнете на себе. Але їм все одно не щастить у житті, а добрі вчинки обертаються неприємностями. Чому так відбувається?

Всесвіт неможливо обдурити. Якщо помисли нечисті, навіть добра справа обернеться негативом. Людина зайнялася волонтерством. Начебто безкорисливо нікуди. Але з якою метою?

Щиро бажає допомогти іншим і отримати радісні емоції у відповідь чи просто хоче заслужити позитивну репутацію, довіру та захоплення навколишніх?

Як розібратися в потоці подій

Якщо неприємність повторюється багато разів поспіль — вона гарантовано відбиває ваші власні переконання та стереотипи. Це сигнал до того, що настав час розпочати внутрішні зміни і працювати над собою.

Якщо ви постійно натикаєтеся на обман і недовіру, значить живете з установкою "всі брешуть". Жадібність і скупість не дозволяють людям розбагатіти. Поки вони тремтять над кожною копійкою, самі собі закривають можливість побачити великі фінансові перспективи.

Щоб навчитися опрацьовувати власні негативні риси характеру, виберіть людину, яка завдала вам великого зла. Таке, що не заслуговує на прощення. І спробуйте її виправдати. Знайти пояснення вчинку та зрозуміти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *