Брови з омолоджувальним ефектом: 5 правил у макіяжі, щоб скинути кілька років

Правильно оформлені брови здатні помітно омолодити обличчя, тож приділяти їм увагу так само важливо, як підфарбованим віям і виразним губам, інформує Ukr.Media.

Грамотно нанесена косметика здатна творити чудеса — це стосується і брів. За умови правильного їх оформлення можна домогтися приголомшливого ефекту і, як за помахом чарівної палички, змахнути з обличчя останні 5-10 років.

Освітлення

Темний натуральний колір брів робить обличчя візуально старшим. Щоб "відкрити" погляд і освіжити його, бровісти рекомендують трохи їх освітлити. А клієнтам зі світлими бровами вони радять обирати натуральні тони: темно-коричневий або чорний кольори в цьому разі не підійдуть, а ось світло-коричневі або з сіруватим відтінком матимуть м'якший і натуральніший вигляд.

«Лисячий ефект»

"Омолодити" обличчя можна, злегка скорегувавши кінчики брів або домалювати їх олівцем чи лайнером, "витягнувши" до скроні. Щоб домогтися "лисячого" ефекту, ця лінія має бути вище, ніж основа брови.

Туш замість гелю

Натуральний відтінок туші для брів додасть їм об'єму і яскравості, але водночас вони матимуть натуральний вигляд і не робитимуть погляд важким. Крім цього, це чудовий спосіб заховати сиві волоски.

Підведення брів знизу

Графічна форма миттєво обтяжує погляд, тому під час використання олівця занадто старатися не варто. Щоб нівелювати вікові зміни, бровісти рекомендують проводити лінію тільки по нижній межі, а після розтушовувати її вгору. Після цього волоски можна зафіксувати гелем для брів, але занадто зачісувати вгору не варто — так носити їх уже не модно.

Лак для волосся замість гелю

Якщо прозорий гель для брів закінчився, сумувати не варто. Наносимо трохи лаку для волосся на щіточку і проходимося нею по бровах. Для цих же цілей підійде і гель для укладання волосся, але тут важливо не перестаратися, оскільки потрібна всього одна крапелька цього засобу, не більше горошини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *