Ви коли-небудь замислювалися, навіщо в готелях роблять це?

Ми дізналися деякі секретики готельного господарства і ділимося ними з Вами!

Навіщо в готелях і ресторанах проробляють дірки в сміттєвому відрі

Ви коли-небудь помічали, що переповнений пакет з сміттям складно витягнути з відра? Часто відро піднімається вгору разом з ним. Працівники сфери обслуговування придумали рішення цієї проблеми, яке стане в нагоді і в побуті. Потрібно просвердлити в відрі отвори, вони пропустять повітря і не дадуть утворитися вакууму, який немов склеює сміттєвий пакет і відро. У цьому випадку сміття витягується легко і швидко, інформує Ukr.Media.

Чому в готельних номерах покривала такі вузькі

Саші — так називається доріжка, якою застеляється підніжжя ліжка, — це вже закріплений тренд в готельному бізнесі. Покривала не пристосовані для частих прань, і накривати ними всю постіль вважається негігієнічним. До того ж для саші потрібно в 3 рази менше тканини, що значно економить бюджет, а цей факт гріє душу власників навіть найдорожчих готелів світу.

Навіщо в коктейль для одного кладуть 2 соломинки

З 2 трубочками зазвичай подають напої з великою кількістю колотого льоду. Лід спливає вгору і утворює пробку, не пропускаючи повітря в нижню частину келиха. З-за цього напій погано тягнеться. Друга трубочка дозволяє цю пробку відкоркувати, повітря надходить на дно, і пити стає простіше.

Навіщо краю ковдри ховають під матрац

Такий спосіб заправляти постіль називається «конвертик», і в сферу гостинності він перекочував з армії. Так краї ковдри не звисають і не брудняться об підлогу, а ліжко виглядає акуратно. Є й інша версія, згідно з якою раніше, до появи центрального опалення, під ковдри постояльцям готелів клали грілку, а «конвертик» допомагав зберегти тепло.

Навіщо в готельних номерах потрібен телефон у ванній

У ванній кімнаті іноді трапляються нещасні випадки: серцеві напади, травми, може зламатися дверний замок. У хороших готелях для таких ситуацій у вбиральні передбачено телефон — він допоможе постояльцеві вчасно покликати на допомогу, адже мобільний з собою в цю кімнату беруть рідко.

Чому у всіх готелях біла постільна білизна

Білосніжне ліжко в центрі кімнати викликає у нас відчуття ретельно проведеного прибирання, навіть якщо покоївка лише поміняла постільну білизну. Це пов'язано з психологічним сприйняттям кольору — він асоціюється з чистотою. Ще один бонус від білого текстилю — його не потрібно сортувати при пранні, з цієї ж причини халати і рушники в готелях теж білі.

Чому у деяких готелях немає номера 420

На північноамериканському континенті любителі дурманних речовин використовують число 420 як код для своїх вечірок. Цей сленг поширився по всьому світу, і не дивно, що власники готелів прагнуть уникати всякого натяку на ці дії. Деякі навіть міняють таблички на дверях кімнат під номером 420. Іноді можна зустріти досить незвичайні приклади.

Навіщо в туалеті готельного номера пакети

Ці гігієнічні пакети зазвичай розташовуються біля унітазу. Їх пропонують постояльцям, щоб викинути в сміттєве відро те, що не призначене для чужих очей, наприклад жіночі засоби гігієни. Ці пакети допомагають власникам готелів не тільки подбати про комфорт своїх гостей, але й убезпечити каналізаційну систему від засмічень через сторонні предмети.

Навіщо пульти від телевізора і кондиціонера зберігають у поліетилені

Пульт — найбрудніший предмет в номері, який чіпали руками тисячі постояльців. У хороших готелях покоївки не забувають про його дезінфекцію спеціальними засобами, після чого упаковують чистий пульт в пакетик. У більш дорогих готелях пульти просто міняють на водонепроникні і миють як всі інші предмети в номері.

Навіщо покоївки загортають край туалетного паперу

Дослідник меметик Сьюзен Блекмор називає це явище є одним з популярних мемів сучасної культури, символом, який нічого не значить, але передається від людини до людини. Але в готельному бізнесі прийнято вважати, що згортати конвертиком туалетний папір гігієнічно. Так гість буде впевнений, що номер ніким не використовувався після прибирання і відірве ту частину паперу, до якої торкалася покоївка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *