5 країн, де жінці з дитиною простіше знайти чоловіка

Зазвичай чоловіки не поспішають одружуватися з жінками "з причепом". На цьому судженні не варто зациклюватися, адже чоловіка цілком реально відшукати як вдома, так і за кордоном. Тож, в якій країні жінці з дитиною найпростіше відшукати чоловіка, інформує Ukr.Media.

Швеція

У цій скандинавській країні кількість чоловіків перевищує число жінок. Шведи відчувають дефіцит жіночої уваги і турботи, тому будуть раді вступити у відносини з дівчиною, навіть якщо у неї є дитина.

Слід зауважити, що у шведському суспільстві немає гендерної нерівності, тому можливості однакові і у жінок, і у чоловіків. Швед спокійно поставиться, якщо його жінка успішна в кар'єрі, а обов'язки не розділяються за статевою ознакою — чоловіки із задоволенням допомагають дружинам в побутових справах і у вихованні дітей. Вони без скандалів можуть прибрати в будинку, приготувати вечерю або зробити з дитиною домашні завдання.

Італія

В Італії процвітає культ матері і дитини — тут особливо трепетно ставляться до дітей, виконуючи їх капризи і дозволяючи їм практично все. Жителі цієї країни обожнюють малюків і надмірно балують їх. У родині італійці довіряють управління будинком жінці, тому вона точно зможе відчути себе повноправною господинею.

Як одружитися в Італії? Дівчатам варто звертати увагу на зрілих італійців старше 35 років — це усвідомлені і визначені в житті чоловіки, які вже досягли якихось кар'єрних вершин і налаштовані на створення родини. Молоді люди молодшого віку швидше інфантильні, ніж надійні, і вважають за краще сім'ї пошуки себе.

Франція

Французи прекрасно розбираються в мистецтві любові. При цьому вони не тільки чуттєві коханці, але ще і відповідальні сім'янини. З жінками вони поводяться на рівних, але при цьому знають, чим допомогти і який комплімент зробити, щоб дами відчули себе богинями. Французькі чоловіки орієнтовані на сімейне життя і домашній затишок. Вони люблять дітей, тому візьмуть і чужу дитину.

Фінляндія

За даними 2016 року, 256 тисяч фінів у віці від 25 до 54 років самотні. З них більше половини не одружені, а 17% — в розлученні. Це означає, що шанси зустріти вільного і гідного чоловіка в Фінляндії досить високі.

Крім того, місцеві жінки дотримуються феміністичних поглядів. Вони більше зосереджені на роботі, а не на створенні сім'ї та народженні дітей. Чоловіки ж, виступаючи за рівноправність, мають все менше можливостей відчути себе справжніми главами сім'ї. Жінка з дитиною — відмінна можливість реалізувати свій чоловічий і батьківський потенціал. Вони трепетно ставляться до дітей і готові пожертвувати часом заради них. Наприклад, для фінів вважається абсолютно нормальним взяти «батьківську відпустку» по догляду за дитиною.

Кіпр

Для місцевого чоловіка дитина не стане бар'єром при вибудовуванні відносин з жінкою. Кіпріоти проявляють себе як турботливі батьки, які готові приділяти навіть більше часу дітям, ніж дружині. Вони поважають сімейні цінності і прив'язані до родичів. Їх потрібно направляти і мотивувати, тому вони залежні від жінок: матері або дружини.

З жителями цих країн дійсно простіше побудувати міцну сім'ю. Однак в спробах знайти ідеального і надійного батька для дитини не варто забувати про почуття: постарайтеся в першу чергу думати про себе, і про те, чи зможете ви полюбити чоловіка-іноземця, навіть якщо він стане кращим татом для вашого малюка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *