В Німеччині крашанки поступають до покупців прямо з конвеєра

На німецькій птахофабриці у місті Бад-Шуссенрід у великодній період курячі яйця фарбують прямо на виробництві. Займаються цим ось уже одинадцять років. Фарбують у червоний, синій, помаранчевий, жовтий та інші кольори. Використовують тільки яскраві кольори, інформує Ukr.Media.

«Спочатку ми нагріваємо яйце парою. Потім воно потрапляє в киплячу воду і вариться. Після цього його фарбують чорнилом на спиртовій основі. Через те, що яйце гаряче, спирт миттєво випаровується, а фарба застигає», — розповів співвласник фабрики Марцель Цемброт. Потім всі яйця сушать, охолоджують і пакують, після чого ті відправляються прямо до покупців.

«Ми фарбуємо по 16 тис. яєць на годину, а в цілому на Великдень ми випускаємо їх близько 13 млн. штук», — додає Цемброт. Якщо підприємство вважає за доцільне випускати таку кількість крашанок на одне свято, то можна тільки здогадуватися, наскільки вони популярні серед німців.

Цікаво, що всього на фабриці також 16 тис. курей-несучок. Всім їм насидіти достатню кількість яєць не вдається, тому фабриканти змушені звертатися до інших птахофабрик в Баварії і Баден-Вюртемберзі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *