Країни, які заплатять за проживання на своїй території

Можливо, звучить дещо абсурдно, однак у світі є кілька країн, які готові надати матеріальну підтримку всім тим, хто зважиться оселитися на їх території. Правда, не все так просто і потрібно буде дотримати кілька ключових моментів. Детальніше про те, де вас чекають з розпростертими обіймами — читайте далі

Астурія, Іспанія

Невелике село Понгу, розташоване в провінції Астурія на північному сході Іспанії, знаменитий не тільки тим, що є одним з найстаріших поселень в країні та знаходиться на заповідній території, але і своєю щедрою (в прямому сенсі цього слова) гостинністю. Вся річ у тім, що влада цього населеного пункту мріють змінити економічну і демографічну ситуацію, тому готові виплатити €3 тисячі кожній парі закоханих, готових оселитися в цьому дивному місці. А якщо у подружжя з'явиться спадкоємець, то вони отримують ще €3 тисячі (і так за кожного народженого в селі малюка), інформує Ukr.Media.

До речі, така пропозиція б точно зацікавила велику кількість любителів красивих пейзажів, старовинних будівель і цінителів чистої екології.

Борміда, північ Італії

Ми вже розповідали про те, що влада багатьох італійських містечок готові запропонувати всім бажаючим нерухомість за ціною чашки кави, проте в селі Борміда, що знаходиться в провінції Савона (в 80 кілометрів від міста Генуя) вирішили піти ще далі та «заманювати» до себе жителів з допомогою щедрих виплат (€2 тисячі) і привабливих цін на оренду квартир (від €50 до €120 на місяць).

І попри те, що в поселенні практично немає роботи (через що, власне, місцеві жителі виїхали звідти в пошуках кращого життя), цією можливістю вирішили скористатися багато людей з різних країн, чия професійна діяльність передбачає можливість працювати віддалено. Правда, їх цікавить один нюанс — чи є в селі високошвидкісне підключення до Інтернету і чи немає там перебоїв зі стільниковим зв'язком.

Штат Мічиган, США

Для любителів Америки ми теж знайшли дуже цікаву пропозицію. Так, наприклад, місто Детройт, який у другій половині XX століття називали «Парижем Сходу» і «Автомобільною столицею США», зараз переживає не найкращі часи та всіма способами намагається повернути собі колишню славу. Влада міста навіть розробили спеціальну програму Challenge Detroit, яка повинна залучити сюди фахівців з різних сфер індустрії. Передбачається, що професіоналам, які обрали Детройт в якості місця для постійного проживання і роботи, виплатять $2,5 тисячі та нададуть всебічну підтримку у період адаптації.

Місіма, Японія

Влада невеликого японського села Місіма, де проживає близько 400 осіб, мріють «омолодити» населення і пропонують сміливцям близько $840 і щомісячні виплати в перші три роки після переїзду (так би мовити, в якості підтримки та моральної компенсації). Однак, багатьох молодих людей лякає той факт, що, по суті, на трьох невеликих островах (де і розташовується саме поселення) немає жодних перспектив розваг і незрозуміло, чим там можна займатися після переїзду (хіба що, освоювати сільське господарство).

Саскачеван, Канада

У цій п'ятій за величиною та шостій за чисельністю населення провінції країни будуть раді молодим спеціалістам, які щойно отримали диплом і ще не знайшли, де можна застосувати свої знання і таланти. Місцева влада пропонує початківцям професіоналам переїхати до них на найближчі 7 років (в надії, що вони там залишаться і далі) і отримати в якості «підйомних» близько 20 тисяч канадських доларів.

І якщо ви теж мріяли переїхати в Канаду і спробувати свої сили там, то ви можете ознайомитися з основними критеріями та вимогами, необхідними для імміграції в цю область (вся інформація вказана в імміграційній програмі провінції).

Острів Матсайкер, Австралія

Влада Тасманії теж запрошує усіх охочих пожити на острові Матсайкер, площа якого становить 1,86 кв. км. На цьому невеликому, потопаючому в зелені, острові вам нададуть житло і роботу (наприклад, обслуговувати маяк. який там знаходиться, надавати метеорологічні зведення, стежити за землею і будовами). Дана пропозиція підійде лише тим, кого не приваблюють вогні великого міста, і хто готовий відмовитися від всіляких розваг на заміну єднання з природою і медитації.

Острови Піткерн, південна частина Тихого океану

Ще один варіант для любителів тихого життя далеко від сторонніх очей — острови Піткерн, що знаходяться в південній частині Тихого океану (відносно недалеко від Нової Зеландії). За останніми даними, тут проживають всього 50 осіб, тому вам гарантовано нададуть землю для будівництва будинку і всебічну підтримку (поки ви будете пристосовуватись до острівного життя).

До речі, багатьох бажаючих відштовхнув той факт, що в цьому «раю» знаходиться один магазин, який працює лише три дні на тиждень, та відсутній мінімальний комфорт, до якого так звикли міські жителі. Можливо, саме тому за останні кілька років сюди поки наважилася переїхати лише одна людина. Але якщо ви мріяли відчути себе Робінзоном Крузо і насолоджуватися мальовничими краєвидами і найчистішими пляжами, то можете спробувати щастя і навідатися в це дивовижне місце. Хто знає, раптом вам настільки сподобається, що переїжджати назад ви точно не захочете.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *