Кінець світу повинен відбутися саме сьогодні

Кінець світу повинен відбутися саме 23 вересня після зіткнення Землі з таємничою планетою Нібіру, впевнений британський футурист і провісник Девід Мід, передає Ukr.Media. Дослідники Біблії згодні з ним, посилаючись на пророцтва Іоанна Богослова.

Перед запланованим кінцем світу відбудеться осіннє рівнодення.

Прогнози футурологів

Приводом для передбачень кінця світу стала інформація про можливе існування планети вбивці Землі – планети Нібіру. Ще в 1976 році, коли письменник Захарія Сітчин, який знайшов опису Нібіру в збережених текстах Вавилона і Шумеру. Орбіта Нібіру перетинає Сонячну систему раз в 3600 років.

Девід Мід у книзі «Планета X – Прибуття 2017 року» припустив, що кінець світу настане в жовтні 2017 року. Однак після найпотужніших ураганів в США і Центральній Америці, землетрусу в Мексиці і сонячного затемнення 21 серпня провісник змінив дату кінця світу на 23 вересня – у цей день Земля і Нібіру зблизяться на мінімальну відстань.

Ще один доказ Міда призводить, посилаючись на книгу Одкровень в Біблії. Британець заявив, раскодировал біблійні пророцтва і що в них обіцяно великий землетрус, після якого Сонце стане чорним, а Місяць – червоною.

Передбачення ченців

Слова Міда збігаються з розрахунками ченців-бенедиктианцев, які знаходять ознаки кінця світу в біблійній книзі Івана Богослова «Апокаліпсис». Біблійний апостол описав астрономічний феномен, який має відбутися 23 вересня і ознаменувати кінець світу: у цей день Місяць, сузір'я Діви і Лева, а також Меркурій, Венера і Марс утворюють корону. Таке розташування зірок і супутника Землі передує Апокаліпсису.

Вчені розшукують «Планету X»

Сім років тому астрофізики з США Джон Матіс і Даніель Уитмар на основі спостережень Сонячної системи в інфрачервоному діапазоні припустили, що за орбітою Плутона ховається масивний об'єкт розміром більше Юпітера.

У 2016 році астрономи Майкл Браун і Костянтин Батигін з Каліфорнійського технологічного інституту привели свої докази існування гігантської планети Сонячної системи – також за орбітою Плутона. Ученим поки не вдалося побачити її в телескоп, однак існування таємничої планети підтверджують особливості руху малих небесних тіл в далекому космосі.

За розрахунками астрономів, маса Планети X, яка може бути таємничою Нібіру, повинна в 10 разів перевищувати масу Землі.

NASA спростовує кінець світу 23 вересня

Фахівці Національного космічного агентства США (NASA) намагаються заспокоїти жителів Землі, які повірили в прийдешній кінець світу. Астрофізики заявляють, що планета Нібіру не загрожує Землі, бо знаходиться на дуже великій відстані від Сонця. Дистанція між Нібіру і Сонцем в 20 разів перевершує дистанцію з Нептуном. Зараз планета Нібіру не видно навіть у найпотужніші сучасні телескопи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *