15 геніальних і несподіваних схованок, де точно ніхто не додумається щось шукати

Зате дуже багато людей. Цей дисонанс призводить до необхідності надійно ховати цінні речі, передає Ukr.Media. 

Згідно з даними соціологів, близько 40 % наших співвітчизників воліють зберігати гроші вдома. Традиція не довіряти гроші банківським установам налічує багато років, і широко висвітлена в популярних творах вітчизняної культури.

У вентиляції, якщо ти пам'ятаєш, ховав отримані від жартівника-Коров'єв гроші голова жилтовариства будинку 302-біс по Садовій Никанор Іванович Босий з булгаковського роману «Майстер і Маргарита».

Під обшивкою стільців роботи майстра Гамбса ховала фамільні коштовності теща Іполита Матвійовича Вороб'янінова з усіма улюбленого роману «12 стільців» Ільфа і Петрова.

Герої цих творів в кінцевому рахунку не змогли вберегти свої скарби. Можна заховати гроші надійно, так, щоб їх ніхто не знайшов? Самі хитромудрі і надійні схованки, а також місця, де гроші не варто ховати ні в якому разі, — все це в нашій статті.

Де не треба ховати гроші

Шафи

Найчастіше заощадження ховають у таких популярних місцях, як шафи, гардероби, комоди, матраси, наївно вважаючи, що злодіям дуже важко відшукати заощадження в нескінченних стопках постільної білизни. Не сумнівайся, профі-грабіжники витратять на це не більше 10-15 хвилин.

Книги

Друге за популярністю місце, де не варто зберігати гроші, — це книги. Наскільки швидко знайдуться твої заощадження, часто залежить від кількості книг в квартирі. Якщо це десяток книжок улюблених письменників і поетів, самотньо стоять на полиці, ймовірність знайти заначку наближається до 100 %. Грабіжник з досвідом за кілька хвилин може перегорнути цілий стелаж книг.

Вентиляція і зливний бачок

У вентиляцію за заначкою непрохані гості залізуть відразу після того, як перевернутий твої шафи і бібліотеку. Якщо і там заповітного конверта зловмисники не виявлять, будь упевнений, наступним місцем, де вони будуть шукати твої кровно зароблені гроші, виявиться зливний бачок — відоме навіть дилетантам місце зберігання цінностей.

Де сховати гроші

У тенісному м'ячику

А адже це відмінна ідея, якщо мова йде про невелику пачку грошей. Просто зроби невеликий отвір в мячі. Надріз повинен бути достатньо великим, щоб можна було легко вкласти пачку і так само легко її вилучити. Потім поклади м'яч назад в контейнер з іншими тенісними м'ячиками.

В шпаківні

Шпаківня з подвійним дном, всередині якого можна надійно заховати запасні ключі від будинку — відмінна ідея для дачників. Такий сховок чудово впишеться в заміський ландшафт, не привертаючи зайвої уваги, і може здорово виручити в екстреній ситуації.

У журнальному столику

Невеликий журнальний столик з досить містким ящиком для зберігання різних цінних речей. Варто відзначити, що ящик не має ніяких ручок, відкривається шляхом натискання на бічну дощечку каркаса і зовсім не привертає уваги.

У підвіконні

Досить містка схованка, в такому можна заховати що хочеш!

В розетці

Цінні речі логічніше всього ховати там, куди ти сам боїшся засовувати руки під страхом смерті або травми. Відключи електрику?квартирі і зніми пластикову накладку з розетки. Під нею напевно виявиться діра в стіні з загрозливими проводами. Серед них цілком можна що-небудь заховати. Тільки врахуй, що предмети, які ти ховаєш в розетці, не повинні проводити струм!

У стільці

Стара ідея ховати коштовності в стільцях досі живіша всіх живих. Так, це не стілець з палацу, але після невеликого доопрацювання він послужить відмінним схованкою.

У важелі перемикання передач

Останнім часом значно зросла кількість автомобільних крадіжок. Убезпечити дрібні цінності від автомобільних крадіїв допоможе важіль перемикання передач з невеликим схованкою.

У банці з-під миючого засобу

Якщо ти хочеш сховати гроші під раковиною, використовуй звичайну порожню банку з-під миючого засобу. Однак, не варто забувати про те, що крім цієї банки, повинна бути ще одна з миючим засобом, який знадобиться тобі на випадок прибирання.

У настінних годинах

Ховати гроші в настінних годинах — це відмінна ідея. Тобі потрібен частий і зручний доступ до грошей — скористайся звичайними настінними годинами в якості сейфа.

Якщо повісити годинник високо, тобі може знадобитися сходи, щоб взяти з такого сейфа гроші. Це означає, що і непроханому гостю знадобиться чимало зусиль, щоб дістатися до грошей.

У взутті

Заховати заначку від другої половинки або уберегтися від вуличних злодюжок допоможе схованку, обладнаний під устілкою взуття.

В глобусі

У звичайному глобусі можна сховати цінні речі на час від'їзду або обладнати заначку. А щоб схованку ніяк не привертав увагу, цінності потрібно покласти в невеликий пакетик і акуратно приклеїти до стінки кулі за допомогою скотча.

Під столом

Такий сховок можна обладнати практично під будь-яким столом.

У пральній машині

Гумка пральної машини — ще одне місце, куди можна сховати гроші та ювелірні вироби на час від'їзду. Для цього спакуй цінності в невеликі пакетики з застібками і сховай під гумку, попередньо протерши її від вологи. Головне, по поверненню додому не забудь отримати цінні речі перед тим, як включити машинку.

У клавіатурі

Дисководи, кишені для жорстких дисків, різна комп'ютерна периферія — у всьому цьому можна обладнати домашні схованки.

В кухонній шафці

Людська фантазія безмежна, і наш список оригінальних схованок можна продовжувати до нескінченності. Проте хочеться нагадати крилату фразу Жоржа Милославського: «Громадяни, зберігайте гроші в ощадній касі! Якщо, звичайно, вони у вас є…»

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *