Камера відеоспостереження зняла як чоловік вийшов прогулятися і став жертвою інопланетян, які викрали його прямо перед будинком

Домовласник вийшов прогулятися перед сном і став жертвою інопланетян, які викрали його прямо перед камерою відеоспостереження. Правда, сам чоловік цього навіть не помітив, поки не глянув на запис. Але він виглядає настільки правдоподібно, що йому залишається тільки гадати, чи дійсно це програмний збій, або ж за ним правда прилітали гості з інших планет, інформує Ukr.Media.

Мешканець приватного сектору міста Портер, штат Техас, США, увечері вийшов з дому на прогулянку і безнапасно повернувся назад. Але на наступний ранок його чекав справжній сюрприз, адже, глянувши на запис з камери відеоспостереження, він побачив власне викрадення прибульцями.

Чоловік вийшов з будинку і зачинив за собою вхідні двері. Він спустився з ганку і ступив на під'їзну доріжку, впевнено крокуючи по своїх справах. І раптом він неприродно застиг біля повороту, ніби відео поставили на стоп-кадр. Простоявши кілька секунд у такому положенні, він зник, але не просто, а так, ніби за ним прилетіли прибульці з кіно — його тіло витягнулося в довгу білу смужку та злетіло у небо.

Подивитися на викрадення інопланетянами ви можете прямо тут.

Наречена викраденого розповіла, що на наступний ранок після прогулянки вони вирішили переглянути, чи не потрапило в кадр що-небудь цікаве, і натрапили на цей незвичайний момент.

Ми проглянули відео, записане камерою з ганку, і виявили дивний збій. Я сказала своєму хлопцеві: «Дивись, тебе викрадали інопланетяни!».

Але самі закохані не вірять у те, що в реальності було якесь викрадення, і списують усе на кумедний програмний збій.

У будь-якому випадку, це було дуже смішно!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *