Який вигляд зараз має 10-річна дівчинка з Австралії з “синдромом нечесаного волосся”

У свої десять років, австралійка Шила Калверт-Інь вже визнана зірка Instagram. І все через вкрай рідкісну генетичну мутацію, яка видозмінює структуру волосся. Воно стає на вигляд сухим, прямим і абсолютно не піддається гребінцю і укладанню, інформує Ukr.Media.

Згідно зі спостереженнями, синдром нерозчесаного волосся може проявлятися в дитинстві, а до періоду статевого дозрівання повністю або частково зникнути. Всього зафіксовано близько ста випадків такої аномалії, хоча за припущенням дослідників, в тій чи іншій мірі мутація поширена більше, просто не всі це розуміють. Що цікаво, порушення структури трапляється тільки у дуже світловолосих людей.

У персональному акаунті дівчинки, батьки діляться з фоловерами її фото і своїми спостереженнями і лайфхаками, як справлятися з «левовою гривою» Шили.

Вони дізналися про зміни не відразу. Малятко народилося з темним волоссям, але вже через кілька тижнів, почали пробиватися дивні, як ніби безбарвні, жорсткі голки. Їх ніяк не можна було зачесати, і вони просто стирчали на всі боки. Згодом, вони повністю змінили темний пушок дитини, зробивши її схожою на квітучу кульбабу. Примітно, що волосся-стрілки росло у дівчинки лише до двох років, відтоді їх довжина не змінюється. Вважається, що зміна структури волосся обумовлена генетично, але за словами батьків, ніхто з їхніх предків не мав такої аномалії.

Про свою "особливу" зачіску дівчинка обізнана років з чотирьох, коли інші малюки стали звертати на її волосся увагу. Завдяки любові і правильній подачі батьків її індивідуальності, Шила ніколи не відчувала себе неповноцінною. Навпаки, вона вважає, що також унікальна, як казковий єдиноріг.

Єдине, що дратує сім'ю, це надмірна безпосередність деяких людей. Іноді, до Шили підходять прямо на вулиці і починають проявляти інтерес або коментувати її зачіску, деякі навіть прагнуть торкнутися її голови.

Але навчені досвідом батьки, вже давно реагують спокійно і доброзичливо. Вони пояснюють допитливим про аномалію, щоб якомога більше людей розуміло, що це таке.

Щоранку, ось уже кілька років, батьки шили спільними зусиллями приводять її волосся в порядок. Йде на процедуру близько двадцяти хвилин. Волосся дівчинки обробляють пом'якшуючими засобами і розчісують за допомогою рідкого гребінця, а феном її пишну гриву укладає тато.

Персональний акаунт батьки створили більше для спокою дочки. Завдяки безперешкодному спілкуванню, вона знає, що не єдина, хто терпить щоденну укладку і безсоромну цікавість оточуючих.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *