10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення0 Поділитися

Кері Малліган вже давно закріпила свій статус однієї з найяскравіших акторок свого покоління. 38-річна британка відома тим, що привносить глибину, багатосенсовість і інтелект у кожну роль, яку вона бере на себе: від хаотичної співачки у фільмі "Сором" до ексцентричної жінки, яка прагне помститися за зґвалтовану подругу, у фільмі "Молода перспективна дівчина". Напередодні церемонії “Оскар”, де Малліган номінована на найкращу жіночу роль за її майстерну гру у фільмі “Маестро”, розповідаємо про найцікавіші стрічки в кар'єрі акторки.

"Гордість та упередження", 2005

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення1

Реклама

Екранізація відомого роману Джейн Остін — перша велика роль Кейт Малліган. В образі нетерплячої та вразливої Кітті Беннет, молодшої сестри Джейн (РозамундПайк) і Елізабет (Кіра Найтлі) БеннетМалліган буквально сяє. За її ямочками, локонами та нападами хіхікання насправді ховається складна й тонка душа дівчини-підлітки.

"Виховання почуттів", 2009

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення2

Прорив Малліган стався у 2009 році у фільмі ЛонеШерфіга "Виховання почуттів" — це історія дорослішання у 1960-ті студентки, яка закохується в таємничого дорослого чоловіка (Пітер Сарсгаард) і потрапляє у вишуканий світ концертів, аукціонів мистецтва та вечірок, який, проте, незабаром руйнується. За цю стрічку Малліган здобула номінацію на “Оскар” за найкращу жіночу роль.

"Не відпускай мене", 2010

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення3

Фільм-антиутопія режисера Марка Романека, знятий на основі однойменного роману Нобелівського лауреата КадзіоІшігуро. У ньому Кері Малліган, Кіра Найтлі та Ендрю Гарфілд грають юнаків, які зустрілися в зловісній школі-інтернаті у Великобританії майбутнього, де людей клонують для пересадки органів. Коли ми дізнаємося більше подробиць про долі цих меланхолійних людей, у нас залишаться екзистенційні питання, але надія зберігається, незважаючи ні на що.

"Драйв", 2011

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення4

Витончена кримінальна сага Ніколаса ВіндінгаРефна розповідає про водія-втікача (РаянГослінг), який займається тим, що вночі підвозить грабіжників з місця злочинів. Він захоплюється мати-одиначкою, яку зі зворушливою ніжністю зіграла Кері Малліган. Їхня історія кохання, що розвивається посеред суцільного насильства, стає певною точкою краси та перепочинку серед усього цього мороку.

"Сором", 2011

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення5

Щоб упевнитися у магнетизмі Малліган, подивіться, як вона співає “Нью-Йорк, Нью-Йорк” у фільмі Стіва Макквіна "Сором" — дослідженні питань сексуальної залежності. Вона грає молоду співачку Сіссі, сестру головного героя, сексуально залежного офісного клерка Берндона (Майкл Фассбендер), яка з'являється у його житті без попередження та змушує його зіткнутися з їхнім минулим.

"Подалі від шаленої юрми", 2015

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення6

Романтична драма Томаса Вінтерберга, знята за однойменним текстом англійського поета Томаса Гарді, події якої відбуваються в Англії у Вікторіанську добу. Важко уявити, щоб хтось краще передав на екрані силу й пристрасть БатшебиЕвердін, ніж це робить Кері Малліган. Героїня Малліган обирає між трьома зухвалими залицяльниками, паралельно керуючи власною фермою, — спостерігаючи за нею, ви не зможете відірватися від екрану.

"Суфражистка", 2015

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення7

Потужний фільм режисерки Сари Гаврон про представниць суфражистського руху, які борються за свої права та права усіх жінок світу на початку ХХ століття. Кері Малліган втілює роль Мод Воттс, прачки, дружини та матері, яка встає на шлях боротьби.

"Ферма "Мадбаунд", 2017

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення8

Коли подружжя Макалланів (Кері Малліган і Джейсон Кларк) переїжджає до сільської місцевості Міссісіпі під час Другої світової війни, їхнє життя перетинається з долею чорношкірої сім’ї, яка бореться за виживання, страждаючи, зокрема, і від расизму. ЛораМакаллан у виконанні Кері Малліган більше мовчить, ніж говорить, проте її мовчання є дуже красномовним.

"Перспективна дівчина", 2020

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення9

Одна з найдинамічніших ролей Малліган на сьогоднішній день — це розкішна чорна комедія ЕмеральдФінелл "Молода перспективна дівчина". У фільмі розповідається про те, як дівчина, що покинула медичну школу, намагається помститися за смерть своєї подруги, яка в юності пережила зґвалтування.

"Розкопки", 2021

10 фільмів, які доводять, що Кері Малліган — одна з найкращих акторок сьогодення10

Фільм розповідає реальну історію вдови Едіт Претт, землевласниці, яка наймає археолога, аби той взявся за розкопки курганів в її сільському маєтку в СаттонГу. Згодом стає зрозуміло, що на території маєтку сховано давній корабель вікінгів. Паралельно у стрічці розвивається роман між героями, яких блискуче втілює дует Кері Малліган і РейфаФайнса. Переглядаючи "Розкопки", є чим захоплюватися, починаючи від бездоганних костюмів Малліган і закінчуючи її тихою, проте ефектною грою.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *