Джеймі і Ніккі Перкінс – міжрасова пара, у якої дуже гарні діти

Друзі і родичі називають цю прекрасну пару «кава з молоком». Герої нашої сьогоднішньої публікації – прекрасний приклад, який доводить, що кохання – це велике і дуже сильне почуття. Воно сильніше, ніж будь-які расові, національні, релігійні та інші питання, інформує Ukr.Media.

Справа в тому, що Джеймі і Ніккі з прізвищем Перкінс – міжрасова пара. А ще у них народилися дуже красиві діти, адже вже давно відомо, що від подібних союзів діти народжуються здоровими і симпатичними.

Сім'я Перкінсів живе у місті Мельбурн, що в Австралії. Вони одружені вже більше п'яти років. Ніккі веде власний блог в Instagram і YouTube. У неї більше мільйона передплатників! Тим же займається і її чоловік Джеймі. Він не такий популярний, як його дружина, але все ж має свою фанатську базу. Крім усього іншого, чоловік професійно займається фотографією.

Два роки тому в сім'ї народилася перша дитина, дівчинка. А буквально кілька місяців тому у Ніккі і Джеймі з'явилася друга донечка. Обидві дівчинки – мулатки. Цього слід було очікувати, адже чорні гени, як правило, сильніші, ніж білі, і діти народжуються переважно темненькими. Втім, це зовсім не робить їх гіршими, навіть навпаки!

Раніше в австралійському суспільстві з негативом і нерозумінням дивились на міжрасові зв'язки. Однак сьогодні ситуація змінилася, а соціум став демократичнішим до подібних союзів.

Зрештою, жодна раса чи національність не повинна стати перешкодою на шляху до справжньої любові!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *