Як визначити потрібну кількість порошку для пральної машини, що враховувати

Додаючи пральний порошок, більшість людей дотримуються принципу «на око», інформує Ukr.Media.

Звичайно, досвідчені господині чудово розуміють, скільки порошку потрібно додати для певної кількості речей, щоб досягти гарного результату, але тут все не так просто.

Тому варто розібрати кілька порад, які допоможуть визначити необхідне дозування прального порошку.

Інструкція від виробника

Першим кроком до точного дозування порошку є уважне вивчення інструкції, що додається до прального порошку.

Виробники зазвичай вказують рекомендовану кількість порошку залежно від обсягу завантаження та ступеня забруднення білизни.

Використання мірного тюбика

Багато пральних порошків поставляються з мірним кубиком для зручності дозування. Користуйтеся ним, наповнюючи кубик до рівня для вашого типу прання. Також його можна придбати окремо у спеціалізованих магазинах.

Тип пральної машини

Тип вашої пральної машинки також впливає на потрібну кількість порошку. Високоефективні пральні машини зазвичай потребують менше порошку, ніж старі моделі.

Звісно, тут слід уважно читати інструкцію. А якщо вона не допомагає, доведеться експериментувати, доки не вийде підібрати ідеальне співвідношення.

Оцінка забруднень

Якщо білизна сильно забруднена або має плями, можливо, знадобиться додаткова кількість порошку. Звісно, тут ще завжди варто виявляти раціональність. Наприклад, для деяких плям необхідно додавати не більше порошку, а використовувати інший засіб.

Експерименти

На початку може знадобитися кілька експериментів, щоб визначити оптимальну кількість порошку для пральної машинки та типу білизни.

Тип порошку чи функціональність машинки може відрізнятися. Як показує практика, лише експерименти з концентрацією допомагають досягти бажаного ефекту.

Увага на результат

Важливо стежити за результатами прання. Якщо білизна після прання залишається плямистою або має залишки порошку, використовується забагато порошку. А якщо ефекту немає, порошку може бути мало або його якість залишає лише питання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *