Що стало натхненням для виступу Раяна Ґослінґа на церемонії “Оскар”

Що стало натхненням для виступу Раяна Ґослінґа на церемонії Поділитися

Один з найяскравіших моментів цьогорічного “Оскара” виступ Раяна Ґослінґа з піснею I’mjustKen з фільму “Барбі”. Розповідаємо, чим був натхнений цей номер.

Так, “він просто Кен“, але це не означає, що він не знається на гарному кіно.

Реклама

Що стало натхненням для виступу Раяна Ґослінґа на церемонії
Заголовок

На цьогорічній церемонії трек I'mJustKen, який актор виконав у фільмі “Барбі”, був номінований у категорії "найкраща оригінальна пісня". Зі сцени DolbyTheatreҐослінґ виконав гіт наживо, а компанію йому склав композитор Марк Ронсон. Цей перформанс — данина знаменитому номеру Мерилін Монро “Діаманти — найкращі друзі дівчини” у фільмі Говарда Гоукса “Джентльмени надають перевагу блондинкам” 1953 року. Як і колись Мерилін Монро, для виступу Ґослінґ обрав рожевий костюм та спустився сходами, оточений чоловіками в смокінгах, які стали частиною хореографічного номера.

Але це не був класичний оммаж: далі до виступу долучився музикант Слеш із Guns N' Roses із гітарним рифом, а потім Раян дозволив своїм колегам по фільму “Барбі” взяти мікрофон та зімпровізувати — зокрема, виступили Марго Роббі та Грета Гервіг.

Що стало натхненням для виступу Раяна Ґослінґа на церемонії
Заголовок

Незважаючи на те, що пісня не отримала нагороду — її здобули Біллі Айліш і ФіннеасО’Коннел за гіт з тієї самої стрічки “Барбі” WhatWas I MadeFor? — виступ Ґослінґа, безумовно, був одним з найяскравіших моментів вечора. Як пізніше зізналася Емма Стоун у своїй промові під час нагородження за найкращу жіночу роль, вона навіть випадково розірвала свою сукню LouisVuitton, забавляючись і танцюючи.

Нагадаємо, що здебільшого у промотурі "Барбі" актори з'являлися на червоному хіднику в образах, натхнених Барбі та Кеном в різних іпостасях (варто згадати будь-який вихід Марго Роббі в образі ляльки, під час презентацій фільму в Лондоні, Парижі, Нью-Йорку тощо). Але для виступу на "Оскарі" Ґослінґ обрав більш складне вбрання, натхнене не всесвітом Барбі, а голлівудською кінокласикою, адже номер Мерилін Монро є одним із найулюбленіших музичних номерів в історії Голлівуда. Образ для Раяна Ґослінґа створив італійський бренд Gucci: рожевий костюм, декорований кристалами, актор доповнив окулярами та лоферамиGucci.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *