Вершковий, медовий та інші трендові блонд-фарбування сезону весна-літо 2024

Білявки ніколи не вийдуть із моди, у цьому впевнені майже всі стилісти. Експерти розповіли про трендові блонд-фарбування цієї весни. Спробуйте один із варіантів, якщо давно замислювалися про перехід на «світлу сторону», інформує Ukr.Media.

Cream blonde

Вершковий блонд уже встиг зрушити з першого місця за популярністю медовий варіант фарбування. Багато жінок зараз обирають вершковий блонд, і їх можна зрозуміти — він трохи холодніший за медовий і йде практично всім дівчатам зі світлою або навіть блідою шкірою. Складність лише в домашньому догляді — вам доведеться запастися відтінковими бальзамами та масками, щоб підтримувати колір та не скотитися у жовтизну.

Пісочний блонд

Найнейтральніший відтінок у нашому топі. Ви можете вибрати як насичений теплий варіант, так і холодніший, все залежить від вашого бажання і типажу. Рекомендуємо текстурувати таке фарбування, наприклад робити світлі відблиски по довжині волосся, щоб не отримати плоский колір. Пісочний блонд найчастіше роблять розтяжкою, тому він виходить дуже натуральним.

Медовий блонд

Теплий відтінок, який часто вибирають на весну та літо. Медовий блонд добре йде як соло, так і в розтяжці з додаванням холодних акцентів. Ми б рекомендували зробити його основним кольором і попросити майстра підібрати індивідуальний догляд, щоб волосся сяяло і переливалося до наступної корекції.

Платина (скандинавський блонд)

Відтінок, який вимагатиме від вас відповідального догляду. Рекомендуємо підібрати справжнього професіонала-колориста, щоб результат вас не засмутив, тому що скоригувати погане знебарвлення буде дуже непросто. Та й волосся при такому фарбуванні страждає найбільше. Однак цей варіант виглядає найбільш ефектно, і якщо ви хочете привернути максимальну увагу, яскравий платиновий блонд на весну — те, що вам потрібно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *