Перевтілення цієї літньої жінки — доказ того, що зачіска кардинально змінює зовнішність

Наприклад, за недавніми підрахунками, тільки американці в 2008-му році витратили на засоби краси понад 200 млрд доларів США, інформує Ukr.Media.

Марно думати, що самооцінка не залежить від того, наскільки добре виглядає людина і якою косметикою користується. У кожного з нас свої ритуали краси і розуміння того, як необхідно доглядати за собою. Але чи замислювалися ви, як насправді зовнішній вигляд впливає на поведінку?

Згідно з даними одного з досліджень, якщо людина вважає себе привабливою, соціальний статус має для неї дещо менше значення і навпаки. Тобто задоволення зовнішністю піднімає самооцінку.

Чому так? По-перше, зовнішня привабливість передбачає те, що людина може отримати деякі привілеї: більш високу заробітну плату при працевлаштуванні, пільги при кар'єрному просуванні і навіть такі дрібниці, як чашечку кави від незнайомця по дорозі в офіс. По-друге, задоволені своїм виглядом і іміджем люди випромінюють впевненість.

Перетворення у дії

Крістофер Хопкінс, також відомий як The Makeover Guy, опублікував на своєму каналі в YouTube відео неймовірною трансформації 65-річної леді з Манітоби по імені Пат. За її словами, вона хотіла зробити приємне своєму чоловікові, злегка змінивши зачіску, хоча останній і запевняв жінку в тому, що вона прекрасна. Єдиною умовою, яку Пат з самого початку поставила Хопкінсу, було збереження природної сивини.

Крістофер зробив їй елегантну і в той же час трендову стрижку, умовив злегка змінити відтінок волосся, а його колега швидко зробила легкий макіяж. Результат перевершив всі очікування жінки, а ми можемо переконатися в тому, наскільки форма і колір можуть вплинути на зовнішність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *