Чи дозволяється стригти волосся під час Великого посту згідно з церковними правилами

У період Великого посту існує безліч суворих духовних і фізичних обмежень, які не слід порушувати віруючим людям. У тому числі і заборону на стрижку волосся. Але якщо в цьому є особлива необхідність, сходити в перукарню можна, інформує Ukr.Media.

Якщо волосся січеться

В першу чергу варто звернути увагу на здоров'я і доглянутість волосся. Якщо воно сильно січеться, а також стало ламким і млявим, то в даному випадку стрижка є необхідною процедурою для повернення їм колишнього вигляду.

Якщо вчасно не сходити в перукарню, то через кілька тижнів локони буде важко розчісувати і укладати в зачіску. Це створить незручності у догляді, а також буде виглядати неакуратно і неохайно. Тому в даному випадку чекати практично п'ятдесят днів до стрижки не потрібно.

Якщо хочеться змін

Якщо головною необхідністю стрижки волосся є бажання просто змінити імідж, то від такої ідеї під час посту краще відмовитися. Адже важливе завдання цього не легкого періоду — це відсторонитися від спокус і зосередитися на власному духовному вихованні.

Наводити красу, щоб привернути увагу протилежної статі, а також стати більш жіночними не бажано у Великий піст. Справа в тому, що в цей час слід якомога менше потурати своїм примхам і бажанням, уникати самомилування в дзеркалі і виставляти напоказ свою красу.

Якщо вам хочеться змін, то краще почекайте деякий час, обдумайте своє рішення, подумайте про щось більш важливе і серйозне, а потім вже сміливо йдіть до перукарні. Адже для поліпшення свого зовнішнього вигляду або кардинальної зміни іміджу завжди можна знайти більш відповідний період.

Якщо чоловік наполягає

Коли кохана людина просить вас підстригти волосся, виходячи з своїх особистих побажань, яке повністю збігається з вашим, то краще з ним погодитися. Для церкви дуже важливо, щоб чоловік і дружина жили в повній гармонії. Будь-які сварки, конфлікти і недомовки неприпустимі в сім'ї як у звичайній час, так і в період Великого посту. Саме тому, згідно з правилами релігії, близькість між чоловіком і жінкою, які живуть разом не обмежується під час їх цих же міркувань.

Підстригти волосся і постати в новому вигляді перед власним чоловіком — означає лише ще сильніше порадувати його, а також зробити більш щасливим, що є важливою частиною сімейного життя. В даному випадку стрижка не забороняється законами церкви, тому можете сміливо йти до перукаря.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *