12 трендів помади, які точно варто спробувати

Залежно від того, як ви використовуєте макіяж, ви можете ненавидіти або любити їх. Якщо ви більш практична жінка, яка використовує макіяж, щоб виправити деякі недоліки і виділити природно, вони, ймовірно, не для вас. Однак, якщо ви розглядаєте макіяж як форму мистецтва, спосіб висловити свою унікальну індивідуальність, продемонструвати свої навички або навіть опублікувати кілька вражаючих фотографій у Instagram, ви можете просто спробувати, інформує Ukr.Media.

Ікра на губах

Ця тенденція починалася з класичних чорних і червоних квітів, імітування ікри, але швидко люди почали експериментувати з іншими квітами. І, звичайно ж, це не справжня ікра, яка використовується для цього, натомість використовуються різноманітні барвисті 3d-намистини, щоб отримати аналогічний ефект.

Пухнасті губи

Так, ми знаємо, це неймовірно непрактично, але ви повинні визнати, що це виглядає дуже круто. Цей відчутний ефект дійсно додає дещо цікаве до образу.

Губи-льодяники

Цей змащений ефект використовується для імітації ефекту смоктання леденеца. До речі, це також добре, якщо ви тільки починаєте використовувати яскраву помаду і турбуєтеся про змазування, ви можете просто сказати, що це тренд.

Геодезичні губи

Ймовірно, займають смішну кількість часу для відтворення, але це гарантує ефект wow. Сама текстура заворожує, і у вас є нескінченні можливості, коли справа стосується кольору.

Металеві губи

Металеві губи – це крута тенденція, яка зробить будь-який наряд більш стильним і більш ризикованим. Він ідеально підходить для нічних вечірок і, якщо ви досить смілива або працюєте у творчій індустрії, ви можете навіть нафарбуватися так на роботу.

Неонові губи

Ми говоримо про неонових губах, але те, що ми насправді маємо на увазі, – це неоновий губний лайнер. Це дуже цікава тенденція, яка використовує яскраві помади, розмазані по губах, що проходять по краях, але потім для досягнення цього неонового ефекту використовується білий губної лайнер і виділяє форму і контур губ.

Блискучі губи

Блискучі губи – забавна і кричуща тенденція. Все, що вам потрібно, це прозорий блиск для губ для досягнення цього результату, але багато гуру краси люблять поєднувати помаду того ж кольору, щоб підсилити ефект.

Класичні червоні губи

Класична червона помада ніколи не вийде з моди, тому, якщо ви ще не освоїли цю тенденцію, вам обов'язково потрібно її освоїти. Це сміливий, але відмінний вибір для будь-якого випадку.

Лускаті губи

Такі губи – це продовження блиску. Або, може бути, це природний наступний крок. У будь-якому випадку, схоже, що це відкриває безліч можливостей для творчості просто з-за всіх доступних форм блискіток і ефектів, які ви можете досягти.

Мармурові губи

Можливо, це сама стара тенденція. Ви знаєте, як мармур захоплює інтер'єри хіп-кафе і прохолодні багаторічні апартаменти? Це також популярна тенденція дизайну нігтів, і тепер вона, нарешті, мігрувала в область макіяжу.

Вигнуті губи

Вигнуті губи – дуже красива і одна з більш тонких тенденцій, тому що ви можете досягти цього ефекту будь-яким кольором. Ви можете піти на божевільні відтінки і яскраві кольори, або ви можете піти з природного та оголеного маршруту. У будь-якому випадку, злегка вигнута верхня губа робить обличчя більш привабливим і привітним.

Двоколірні губи

Двотонний тренд губ дуже універсальний. Це можна зробити з контрастними кольорами для більш привабливого ефекту або двома кольорами губ подібного відтінку для більш природного градієнтного виду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *