Юлія Саніна в гостях у “Домі звукозапису” — новому шоу Тіни Кароль

Юлія Саніна в гостях у Поділитися

Співачка Тіна Кароль запустила амбітний проєкт “Дім звукозапису” — ютуб-шоу, покликане привернути увагу до старих українських пісень, які були несправедливо забуті. Кожен випуск — це новий герой, який приходить до Тіни Кароль, щоб створити унікальний музичний перформанс та разом дослідити історію обраної для нього композиції. Знімання шоу проходять у легендарному Будинку звукозапису Українського радіо в Києві, в якому впродовж понад 50 років записувались знакові українські пісні.

Юлія Саніна в гостях у
Юлія Саніна та Тіна Кароль

Першою героїнею шоу стала Юлія Саніна. Для співачки Тіна Кароль обрала пісню Ігоря Поклада “Коханий”, яку Саніна виконала у джазовому аранжуванні. “Коханий” — гіт української естради 60-х років. Пісня була створена тоді ще студентом музичного училища Ігорем Покладом в 1959 році, коли йому ледь виповнилося 18 років, на вірш Ігоря Бараха — та принесла українському композиторові світове визнання.

Реклама

Особливістю шоу є й те, що запрошена зірка має заспівати обрану для неї пісню наживо та з першого дубля. Наступного дня після кожного випуску виконана пісня виходитиме як повноцінний сингл артиста на всіх стрімінгових платформах.

Юлія Саніна в гостях у

“Хочу подякувати Тіні за те, що в такий складний час вона робить подібні проєкти, аби поповнити скарбничку звучання української пісні новими переспівами. Я вважаю дуже цінним те, що вона наважилася зробити так, аби з минулого виринули в сьогодення перлини української музики”, — говорить співачка Юлія Саніна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *