Змови на залучення удачі, грошей та любові, які потрібно промовити в липні

Щастя — це коли поруч є удача, фінансовий успіх і любов. Три корисних змови допоможуть все це залучити у своє життя в найбільш жаркий місяць літа — липень, інформує Ukr.Media.

Липень — час можливостей. Вважається, що в цей час літня тепла енергетика досягає свого піку, і найпростіше спіймати удачу за хвіст, тому важливо користуватися будь-якими методами її залучення. Головне — позбутися від песимізму, в чому вам допоможуть корисні техніки.

Змова на удачу в липні

Удача в середині літа потрібна нам, як повітря, оскільки цей місяць є одним з найдинамічніших і яскравих в році. Щоб користь такої змови була максимальною, треба читати її в сонячні і дуже спекотні дні.

Якщо за вікном погожий день, промовте вголос: «Я відкриваю віконце, щастя в дім впускаю. Нехай моє життя і життя моїх близьких наповняться теплом і світлом, як ця кімната наповнилася». Після цього потрібно відкрити вікно і вдихнути свіже літнє повітря, уявивши собі, що ви наповнюєтеся енергією Сонця.

Для залучення удачі дуже важливо залишатися позитивними навіть у непогожі дні з вітром і дощем. Пам'ятайте про те, що жарким літом ваша впевненість у своїх силах і щира життєлюбність допоможуть вам залишитися на одній хвилі з Фортуною.

Липневі замовляння на гроші

Фінансова сторона життя вкрай важлива для кожного з нас. У липні відмінний час для того, щоб попросити Всесвіт про допомогу в цій сфері життя. Можна читати дану змову щодня, щоб у вашому гаманці і у вашому житті було більше грошей, але найдієвішою подібна змова буде на зростаючий Місяць:

«Як навколо природа в липні процвітає, хай також процвітаю і я. Нехай підуть всі труднощі, а їм на зміну прийде успіх та натхнення. Матінка-природа, допоможи мені стати успішнішим в цей яскравий час, позбавитися від боргів і здійснити задумане».

Змова на любов у липні

Любов понад усе, адже це найголовніше з людських почуттів. Природа віддає нам багато позитивної енергії, яку в липні потрібно дарувати близьким. Якщо закриватися від людей і жити в образах і негативі, то любов буде обходити вас стороною.

Дану змову краще читати як можна частіше, незалежно від часу доби, погоди і настрою: «Нехай доля з'єднає мене з (ім'я). Нехай наша любов буде такою ж теплою, як погода в липні, і такою ж довгою, як літні дні». Якщо нікого відповідного на приміті немає, можна попросити долю з'єднати вас з правильною людиною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *