Гороскоп на 22 січня 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнам варто пам'ятати, що це день ілюзій. Стиль поведінки продиктують обставини. Можливі моменти фізичної або духовної слабкості, сумнівів, ностальгії. Можуть загостритися хронічні нездужання, особливо, на тлі перевтоми або надлишку вражень. Про приховані проблеми зі здоров'ям буде свідчити неспокійний сон. Може знадобитися відпочинок, допомога, притулок, евакуація. Небажано давати хід новим справам, відправлятися в дорогу, брати активну участь у вирішенні чужих проблем, інформує Ukr.Media.

Телець

Рівний настрій цієї доби — прекрасний фон для поступового повернення до звичного ритму життя. В інших відносинах день також цілком благополучний. Ви можете не турбуватися за свій бізнес, дітей, сердечні справи. Якщо вам здається, що ви недостатньо насолоджувалися життям, візьміть додатковий вихідний і проведіть його так, як вважаєте за потрібне. Тельцям-службовцям начальство напевно піде назустріч, а Тельці-керівники не будуть відчувати незручностей через тимчасове відкладення робочих планів.

Близнюки

Близнюків чекають непрості умови, часом схожі на випробування. Не виключено, що вас вирішать проекзаменувати на володіння такими якостями, як терпіння, майстерність, витримка, адекватність, вірність зобов'язанням, цивільному або професійному обов'язку. Можливо, доведеться відбивати атаки, передбачати маневри конкурентів. Варто гнучко і без зайвої агресії реагувати на поведінку партнера, важливого клієнта, начальника, представника влади, особливо, якщо у нього складний характер і великі повноваження.

Рак

Заплутані обставини цього дня можуть мати для Раків безліч наслідків, від дрібних і забавних до серйозних. В залежності від конкретної ситуації, можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, виконанням професійних обов'язків, навчанням, діловою репутацією. Можливі запізнення, прорахунки, проблеми з транспортом і зв'язком. Уникайте участі в чужих справах, в підсумку все обернеться втраченим часом і марним занепокоєнням. Перевіряйте відомості, що надходять, не вірте чуткам і агресивним заявам.

Лев

Леви можуть зіткнутися з тимчасовим зниженням фізичного тонусу, на тлі досить насиченого емоційного життя. Можлива схильність до містики, забобонів, тлумаченню знаків, підвищена недовірливість. Може виявитися до речі усамітнення. У спілкуванні краще віддати перевагу тим, хто вас розуміє без слів, не потребує ваших пояснень і виправдань. Не варто тісно спілкуватися з людьми, яким ви не довіряєте. Небажані фінансові і ділові операції, якісь побутові починання, любовні ініціативи.

Діва

Події цього дня зроблять світовідчуття Дів яскравішим. Для енергійних Дів раціональні міркування можуть відійти на другий план, змінившись азартом. Діви, які щиро захоплені чим-небудь, можуть пережити гостре хвилювання, отримати стимул для експерименту або продовження важливої справи. Кризи цього дня будуть недовгими. Можуть бути виправданими ділові та фінансові ризики, можлива реструктуризація боргу, кредиту. Потужний імпульс до дії може дати переживання, пов'язане з любовним або інтимним життям.

Терези

У Терезів можливі сумніви в доцільності існуючого стану речей. Питання може викликати як зовнішній хід подій, так і власний вибір. Буде природним бажання переоцінити свою позицію, права, імідж. Не виключено, що ситуація почне підштовхувати вас до паузи в особистих відносинах, діловому співробітництві, публічних виступах. Не варто подавати своє рішення як особистий каприз. Ваші дії будуть виглядати більш обгрунтованими, якщо мають причину, підкріплені законом, захищені договором.

Скорпіон

Скорпіони можуть проводити будь-які заходи, що мають особистий, творчий або святковий характер. Атмосфера цієї доби підживлює натхнення і віру, дає підстави сподіватися на кардинальне поліпшення ситуації в найближчому майбутньому. Можливий хвилюючий момент у зв'язку з подорожжю по знайомих місцях, зустріччю колишніх друзів, співвітчизників, закоханих. Щасливий випадок допоможе подолати перешкоди. На тлі позитивних подій і тенденцій, можлива схильність перебільшувати успіхи і можливості.

Стрілець

Не будуйте серйозних планів. Стимул для колишніх енергійних дій сьогодні втрачається, а нові обставини прозоро натякають на провал поспішної ініціативи. Друга частина дня обіцяє інтригуючий поворот подій або зміну поля інтересів. Недавні задуми будуть відкладені, замість них вашу увагу привернуть загадкові або забуті деталі. Для багатьох Стрільців це будуть нюанси, пов'язані з домашніми умовами: наприклад, приховані подробиці сімейної історії, секрети, що стосуються спадщини або нерухомості.

Козоріг

Козорогам важливо не втратити внутрішню впевненість. В залежності від ситуації, вирішальну роль у збереженні душевної рівноваги зіграють ваші професійні, моральні чи духовні орієнтири. Також сьогодні важливо бути оптимістом, бачити в подіях не тільки негативну, але і позитивну сторону. Попри високу ймовірність різних ускладнень, тенденції дня свідчать про подальший прогрес, сприяють оптимізації старих порядків, поступового оновлення, зцілення.

Водолій

Вранці Водоліям краще берегти сили. Увечері стане важко прорахувати не тільки вчинки інших людей, включаючи близьких, але і результат своїх дій. Ваша тактика буде старою, але завдання, умови та наслідки новими. Замість радикального прогресу, життя відкине вас в минуле і змусить відпрацювати урок. Непередбачуваний ефект дасть навантаження, поїздка, тренування, рекламна або новаторська акція. Можливі сюрпризи у побуті і бізнесі, проблеми з авто. Зросте травматичність, нервозність, конфліктність.

Риби

Риби можуть розраховувати на значний прорив в особистих чи інших справах. Перемог буде більше, якщо ви не покладаєтеся тільки на себе, вчасно підхоплюєте чужу ініціативу, з вдячністю приймаєте допомогу. Це хороший момент для адаптації до незнайомих людей і умов, для розширення бізнесу, спільного проекту або загального кругозору. Обіцяють успіх цільові комунікації. Не варто бентежитися, якщо при цьому ви не йдете у ногу з колективом, конфліктуєте з популярною особистістю або модною тенденцією.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *