Що означає, коли заєць перебігає вам дорогу. Стосовно цієї тварини теж є прикмети

Поведінці тварин приписували зв'язок з низкою подій, що відбуваються у повсякденному житті людини. Однак низкою різних прикмет, в першу чергу, обростали ті з тварин, що приручалися людиною та жили із нею, і тільки потім людський погляд спрямувався на їх лісових побратимів, інформує Ukr.Media.

Прикмети

Як і у випадку з багатьма іншими тваринами, зустріч із зайцем може обіцяти або прихильність фортуни, або її відхід на довгий час:

 • Якщо заєць зустрівся людині, перебігаючи лісову стежку, слід, в першу чергу, розгледіти його забарвлення. Якщо його шерсть білого кольору, то вам доля обіцяє низку невдач. Але якщо звір був темного забарвлення, це знак милості фортуни. Заєць сірого кольору обіцяє швидке виконання заповітного бажання.
 • Якщо заєць зустрівся на виході з житла, наші пращури сказали б, що це знак швидкої смерті близької людини.
 • Якщо довелося побачити зайця на дорозі, неподалік від того населеного пункту, де ви живете, слід побоюватися можливої пожежі. А це означає, що є привід перевірити всі дроти і всі електроприлади в будинку.
 • Заєць, що перебіг дорогу під час руху весільного кортежу, нерідко віщує конфлікти в сімейному житті і подальше швидке розлучення.
 • Іншою неприємністю може завершитися зустріч вагітної жінки із зайцем, адже вона пророкує майбутній дитині важке каліцтво, що серед людей називається заячою губою.
 • Вірити в забобони чи ні, кожен повинен вирішити для себе сам, але звинувачувати в усіх негараздах цю милу тварину вкрай неправильно. Зрештою, якби всі зустрічі з косим призводили до купи неприємностей, у світі точно не залишилося б мисливців. Не варто забувати і про магію талісмана "кроляча лапка", який у більшості народів шанується як головне джерело удачі.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *