Нумерологія: як номер вашого будинку впливає на енергетику, що панує у вашому помешканні

Щоб обчислити цей показник, потрібно зайнятися простим додаванням. Якщо підсумувати всі цифри, з яких складається адреса (номер будинку, корпусу, квартири), і привести підсумок до однозначного числа, вийде індивідуальний код вашого будинку. Він-то і впливає на енергетику, що панує у вашому помешканні, інформує Ukr.Media.

Наприклад, ви проживаєте за адресою: будинок 14, корпус 1, квартира 32. Якщо скласти всі ці цифри, то отримаємо: 1 + 4 + 1+ 3 + 2 = 11, 1 + 1 = 2. 2 і є те саме число, яке, на думку нумерологів, визначає те, наскільки будинок відповідає своєму господареві. Іноді в номері будинку є буква. Дізнатися її числове значення можна з таблиці відповідностей букв і цифр. Потім цю цифру треба також включити у формулу.

Отже, що ж пророкує номер будинку?

Одиниця – це самотність

Будинок хороший для відпочинку і усамітнення волелюбних незалежних особистостей. Він наділяє всіх, хто в ньому живе, лідерськими якостями, впевненістю, мужністю і рішучістю. Але якщо ви не готові залишитися один на один зі своїми думками і почуттями, якщо ви боїтеся самотності і не прагнете до незалежності, в будинку під номером один краще не жити одному – вам тут буде сумно.

Двійка – це спокійний, затишний будинок для люблячих один одного людей, які прагнуть до миру і гармонії

Агресивна, надмірно емоційна, нетерпима до чужої думки людей, людина тут навряд чи буде почувати себе затишно, тому що цей будинок вимагає терпіння, доброти і готовності до співпраці. А ще будинок під заступництвом двійки розвиває в людях чутливість та інтуїцію. А тому підходить для проживання езотериків, науковців, а також усіх, хто цікавиться паранормальними явищами.

Трійка, навпаки, дає енергію: духовну, творчу

Це веселий дім – повний життя і чарівності. Тут завжди багато гостей, спілкування. Кому такий будинок не підходить, так це для марнотратів. Гроші витікатимуть з кишені з неймовірною швидкістю.

Четвірка, яка об'єднує всі стихії – вогонь, повітря, воду, землю, – це символ надійності, міцності

Якщо ви мрієте про безпеку і стабільність, будинок під номером чотири – те, що вам потрібно. Це гарне місце для старту, для будівництва фундаменту майбутніх перемог (особливо для невпевнених у собі, втрачених людей). Але врахуйте, що будинок під номером 4 зажадає від вас порядку, економії, напруженої роботи і дисципліни. Тут не рекомендується жити трудоголікам – четвірка змусить їх працювати ще більше.

П'ятірка – будинок під номером 5 – це центр активності, він символізує рух і зміни

Він хороший для людей творчих. Життя його господарів – це безперервна низка зустрічей, вечірок, свят. Рутині, нудьзі і розслабленого стану тут не місце. Але іноді життя в цьому будинку схоже на хаос. Людям, схильним до спокійного, розміреного життя, п'ятірка, швидше за все, не підійде.

Шістка пробуджує дружні і любовні почуття

У таких будинках живуть міцні багатодітні сім'ї. Адже це притулок гармонії і рівноваги. Відносини між домочадцями рідко затьмарюються конфліктами. Хочете любити і бути коханими – шукайте будинок під номером 6, в ньому вам вдасться реалізувати себе повною мірою.

Сімка – будинок під номером 7 – відмінне місце для усамітнення, відпочинку, роздумів

Він підходить тим, кого більше цікавить не меркантильна сторона буття, а розвиток внутрішнього світу, споглядання, медитація, містика, езотерика. Таке житло більше годиться для того, хто звик жити один. Тим же, хто хоче бути в гущі подій і прагне досягти матеріального благополуччя, краще підшукати інше житло. Будинок також важкий для подружжя, партнерства, спільного проживання.

Вісімка – «будинок – повна чаша» – це точно про вісімку

Число 8 принесе вашому будинку достаток, а також велику кількість друзів, благополуччя в родині і достаток. Воно підходить і для тих, хто хоче домогтися високої посади, визнання. Але людям, байдужим до добробуту, нездатним раціонально розпоряджатися своїми фінансами, цей будинок не підходить.

Дев'ятка нагороджує своїх господарів мудрістю, гуманністю

Це будинок любові, співчуття, толерантності. Він ідеально підходить для людей з великим життєвим досвідом. Вібрація числа 9 дозволяє людині піднятися над суєтою і побачити головне в житті. Будинок під номером 9 – відмінне місце для виконання піднесених мрій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *