Чого варто очікувати від відносин. Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі

Існує безліч способів перевірити сумісність в коханні та шлюбі. Один з найефективніших – гороскоп. Фахівці в області астрології встановили, які Знаки найкраще сумісні, а які, навпаки, навряд чи будуть щасливі разом, інформує Ukr.Media.

Стихія Вогню: Овен, Лев, Стрілець

Люди стихії Вогню готові йти на компроміс, але далеко не у всіх напрямках їм вдається знайти порозуміння. Представники стихії Води і Землі – найбільш гнучкі в психологічному плані, тому саме з ними і буде найкраща сумісність. Не варто списувати з рахунків Повітря і сумісність людей стихії Вогню один з одним – такі союзи теж можливі при деяких умовах.

Леву потрібна людина, здатна мотивувати. Левам не хочеться вести за собою когось – їм потрібен або розуміюча і гнучка людина, яка тим часом не буде відома, або та, хто зробить їх життя неймовірно яскравим. Левам подобаються Діви за їх вміння бути вірними і відданими, а також емоційно сильні Раки. В деяких випадках вони не можуть встояти перед Близнюками, але сумісність в шлюбі у них далеко не найкраща. Найгірше Леви уживаються з іншими Левами, а також Скорпіонами, Козерогами і Рибами.

Овнам дуже подобаються інші Овни, а також при деяких обставинах Стрільці. З цими людьми у них найбільш міцний шлюб і відносини. З Водної стихії можна виділити Скорпіонів, з якими Овни щасливі і спокійні. Овни можуть полюбити Тельців, а також Терезів, які можуть змусити їх позбутися від багатьох шкідливих звичок. Найгірше Овнам з Дівами, які дошкуляють їх своїм перфекціонізмом. Ще їм дуже важко в шлюбі з Водоліями, які завжди на своїй хвилі і не визнають сильного зближення.

Стрільці обожнюють Водоліїв, причому в них найкраща сумісність у відносинах і шлюбі. Обидва цих Знака люблять екстрим, подорожі, активний відпочинок, емоції, волю. Із Земних Знаків Стрільцям сподобаються Тельці, з якими можливий довгостроковий шлюб. Безтурботні Риби теж можуть справити сильне враження, так само як і таємничі Близнюки. Найважче Стрільцям з закритими Козерогами і непростими Скорпіонами.

Стихія Води: Рак, Скорпіон, Риби

Вода – це спокій, але разом з тим і неординарність. У представників цієї стихії висока сумісність з багатьма Знаками Зодіаку, але не з кожною людиною буде легко створити сім'ю. Людям стихії Води необхідно шукати того, хто буде терпіти їх характер і незвичайну запальність. Самі ж вони зможуть звикнути майже до кого завгодно.

Скорпіон. Створити міцні відносини зі Скорпіоном зможуть тільки ті, хто володіє сильною витримкою. Мова йде про Раків, які теж представляють стихію Води. Ракам нескладно зрозуміти людину і змиритися з її дивацтвами. Зі Скорпіонами вони швидко досягнуть гармонії. Приблизно така ж картина буде з Терезами. Найгірша сумісність у Скорпіона з Левом, Водолієм, іншим Скорпіоном, так як представники цих Знаків при першій же можливості підуть від того, хто змушує їх нервувати.

Ракам ні з ким не буває складно, зате багатьом буває складно з ними. Наприклад, Дівам, які не розуміють, як Раки обходяться без планування справ. Дуже погана сумісність в шлюбі з Тільцями і Левами, тому що вони зненавидять Раків після першої ж хвилі ревнощів. Найкомфортніше Ракам з іншими Раками, а також з Терезами і Близнюками. Якщо останні будуть вірні Ракам, це стане початком дуже щасливого союзу.

Рибам подобаються інші Риби, але шлюб або довгі відносини будуть просто жахливими. Цим людям комфортно зі спокійними Терезами, мотивуючими Водоліями і динамічними Стрільцями. Дуже сподобаються Рибам Близнюки, але в шлюбі таке поєднання рідко призводить до чогось хорошого. Найбільш погана сумісність у Риб з Левами. Леви занадто категоричні при виборі супутника життя, тому їм не сподобається легковажність Риб.

Стихія Повітря: Близнюки, Терези, Водолій

Представники стихії Повітря не ставлять любов на перше місце в житті, хоча і кажуть про зворотне. Їм потрібна людина, яка буде терпіти їх спосіб життя і не буде тиснути на них. В принципі, між собою такі Знаки добре сумісні, але в довгострокових відносинах їм часто доводиться стикатися з хаосом і безладом, частими зрадами і безпечністю. Їм потрібна сильна особистість поруч, яка не буде вимагати від них забагато, але зможе направляти їх на правильний шлях.

Терезам добре з Раками, тому що цей шлюб не схожий на в'язницю, але і не дасть розслабитися. Ще їм комфортно зі Скорпіонами, які можуть взяти на себе відповідальність за спільні справи. Терези навряд чи зможуть завоювати повагу Козерогів, тому з ними їм доведеться важче всього. Також Терезам краще уникати довгих романів з Рибами і Левами. Взагалі, зі стихією Вогню Терезам краще не стикатися надовго, тому що бурхлива вдача представників цієї групи Знаків не підходить спокійному характеру Терезів.

З Близнюками важко практично всім, тому що вони цінують свободу понад усе. Ідеальної сумісності у них немає ні з ким, але досить високі шанси на успішні відносини або шлюб є з Раками, Дівами, Терезами, Тельцями. З рештою їм буде досить складно, тому що у інших Знаків або гіпертрофоване почуття ревнощів, або немає бажання розуміти чужі почуття. Найбільш погана сумісність з Козерогами, Левами, Скорпіонами.

Водолії ревниві і егоїстичні одночасно. З-за цього їм потрібна людина, яка зможе періодично брати дистанцію і залишати свого Водолія в самоті. Кращий варіант для Водолія – Стрілець. Характер цього Знака дуже схожий, за винятком деяких аспектів. Це дуже сильний союз. Ще Водоліям добре з Рибами і Терезами, іноді з Дівами. Найважче їм доводиться з Левами, Скорпіонами і Раками. Ці люди дуже ревниві, до того ж вони навряд чи дадуть Йому свободу дій.

Стихія Землі: Телець, Діва, Козеріг

Люди стихії Землі не завжди спокійні, зате завжди розважливі. Вони бувають впертими, але це вимушена міра. Їм подобаються зрозумілі люди, розумні і цікаві співрозмовники, а також вірні друзі. Все це повинно бути поєднано в одній людині. Закохатися вони можуть кого завгодно, але шлюб можливий з вкрай обмеженою кількістю Знаків Зодіаку.

Дівам добре як з Тельцями, так і з Козерогами. Ще вони можуть бути щасливі у шлюбі з Левами, які відмінно доповнюють Дів. Найважче Дівам з іншими Дівами. Між ними можлива міцна багаторічна дружба, але любові між Дівами не бувати. З часом вони просто зненавидять один одного, незважаючи на симпатію до початку відносин. Ще Дівам дуже важко з Водоліями, Рибами і Раками. Ці люди їх залучають, але як тільки відбувається зближення, Діви відразу ж відстороняються.

Козерогові подобається розміреність і спокій. В цьому плані можуть підійти Діви, Терези, Риби і в якійсь мірі Скорпіони. Решта просто не зрозуміють, чому Козероги так цураються близькості й щирості. Насправді їм просто необхідно більше часу, ніж кому-небудь іншому. Менше всього хочеться чекати Близнюкам, Ракам, Стрільцям.

Тельці подобаються майже всім, але в шлюбі їм комфортніше всього з Дівами, які дуже схожі на них за світосприйняття і ставлення до грошей. Ще Тельці можуть бути щасливі з Овнами і Близнюками. Козероги теж можуть ощасливити Тельців. Найважче представникам цього Земного Знака з ревнивими Раками та Водоліями.

Перевірити сумісність в шлюбі можна також по перших буквах імені. Якщо результати співпадуть, то вважайте, що людина дана вам долею. В іншому випадку краще не робити різких висновків, а прислухатися до голосу серця, адже не завжди в людській долі все очевидно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *