Чому згідно з народними прикметами не можна ставити вилки зубцями вгору

Людство ще з минулих століть надає всяким подіям різні значення. Це може стосуватися всього що завгодно, починаючи від зламаного нігтя і закінчуючи втратою хрестика. Чи варто надавати цим прикметам значення — особиста справа кожного. Ясна річ, що хтось вірить в прикмети, а хтось ставиться до них скептично і навіть не звертає на них уваги. Не оминули різні забобони і столові прилади, інформує Ukr.Media.

Звичайно, лідер в цьому плані — ніж. Але існує дуже багато прикмет, пов'язаних з виделкою: впала зі столу, впустив гість, деформувалася, залишилася лежати вночі на столі. Сюди ж відносять і прикмету, пов'язану з виделкою, яка стоїть зубцями вгору. Що означає такий стан і чого варто очікувати — далі в статті.

Значення

Для початку потрібно розуміти, чому вилка взагалі може виявитися в такому положенні.

По-перше, ви можете її розташувати подібним чином в спеціальних настільних органайзерах, призначених для зберігання столових приладів. Далі — сушка для вимитих виробів, де прилад також може виявитися положенням «зубці вгору».

По-друге, якщо у вас є посудомийна машина, то дуже часто вилку розташовують саме так — рукояткою вниз. Таким чином вийде, що зубці будуть виглядати зі спеціального відсіку.

Поширене

Перш за все, забобонні люди з особливою довірою ставляться до того, що всі гострі предмети, якою вилка і є, — «магніт» для темних сутностей. Злі сили так і притягуються до ножів, лез і, звичайно ж, зубців. Особливо, якщо залишити такі предмети на ніч у відкритому доступі. А як відомо, нічний час доби — найулюбленіший період для нечистей. Саме тоді вони посилають на людей різні хвороби, неприємності, біди та інші не найприємніші клопоти.

Тому ставити вилку зубцями вгору — притягувати до себе сварки, скандали, різні проблеми зі здоров'ям, грошові труднощі, проблеми на роботі.

Ще одна поширена версія свідчить, що вилка, залишена зубцями вгору, може привести до самотності. Це стосується як людей, які перебувають у шлюбі, так і проживають разом, так і одинаків. У перших двох випадках подібна ситуація призведе до розриву відносин, а в третьому — самотня людина так і не зустріне свою любов.

Раціональне

А у що ж вірять скептики? Що стосується раціонального пояснення цієї "прикмети", то вона говорить: якщо залишити вилку зубцями вгору, це може призвести в першу чергу до травм.

Всі ми знаємо, який іноді сумбур може творитися на кухні. Один незручний рух — і ви запросто можете наколотися на прилад, особливо якщо стоїть він на робочому столі. Природно, поранитися виделкою ще потрібно постаратися, але ситуації трапляються різні і ця — не виняток.

Крім того, зберігати вироби зубцями вгору навіть небезпечно, якщо в будинку проживають діти або тварини. Знову ж таки — всі знають, які діти бувають непосиди. Потягнувши якийсь інший предмет, який міг їх дуже зацікавити, вони легко можуть перекинути на себе столові прилади і істотно поранитися.

Вірити чи ні в прикмети, як уже було сказано вище, — особиста справа кожного. Однак абстрагуючись від того, що в світі існує безліч прикмет, що стосуються різних подій, зберігати вилку зубцями вгору все ж не рекомендується. І справа зовсім не в забобонах, а у вашій безпеці і тих, хто проживає разом з вами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *