Зважені та щасливі: Пара-переможець схудла на 123 кг

28 грудня на телеканалі СТБ відбувся грандіозний фінал сьомого сезону самого вагомого шоу країни «Зважені та щасливі», передає Ukr.Media. Переможцями проекту стала пара з блакитної команди – Олексій Добрянський і Наталія Токарєва, які разом скинули 123 кг (50,62% від загальної ваги пари) і виграли 400 тис. грн. Тренер – Марина Боржемская-Узєлкова. Марина вперше стала тренером-переможцем і вперше за 4 роки хтось зміг перевершити В'ячеслава Узєлкова в основному зважуванні. Як говорив сам Слава, перемогти його не зможе ніхто, крім дружини. Так і сталося.

Олексій прийшов на проект з вагою 108 кг, Наталія важила 135 кг. У шлюбі вони півтора року і раніше неодноразово повторювали, що багато хто сприймав їх як маму з сином, оскільки Наталя старше Олексія на 10 років, а вага додавала ще вік. За 8 місяців Олексій став худіше на 53 кг, а Наталя позбулася 70 кг! Тепер вони здорові, щасливі і готуються до другого медового місяця.

У нас стільки емоцій! Ми повністю змінили своє життя, раціон, оновили гардероб. Я щотижня щось купую. Мене мама з магазину витягнути не може. Мені підходять всі сукні. Ви не уявляєте, яке це відчуття! Я ніколи не могла носити ті сукні, які хотілося. На проекті я бігати вчилася, тепер навчаюся на підборах ходити. Я дуже хвилювалася на фіналі. Найбільше хвилювалася за проходки по сцені, – сміється Наталія.

Переможцями домашнього схуднення стала пара з зеленої команди – Олександр і Лідія Бойко. Тренер – В'ячеслав Узєлков. Ліда прийшла на проект з вагою 110 кг і схудла на 48 кг. У Саші було 134 кг, і він скинув 66 кг. Разом вони позбулися 114 кг (46,15% від загальної ваги) і отримали свій заслужений приз – 200 тис. грн. Саша і Ліда разом уже 16 років і виховують 9-річного сина.

Я все життя була повна. Навіть у 18 років, коли виходила заміж, важила більше, ніж зараз. У нас із Сашком були розміри і XXXL, і XXХХL. І навіть більше. А зараз у нас S і М, – радіє Ліда.

Другими фіналістами шоу стала команда помаранчевих Аліна і Максим, яким трохи не вистачило скинутих відсотків до перемоги. Аліна скинула 48 кг, Максим – 50 кг, що в сумі дало 39,84%. Руслана Писанка не потрапила у фінал, але схудла на 42 кг, а її чоловік Ігор Ісаков позбувся 40 кг. Разом вони стали легше на 32,41%. Найважча учасниця на проекті Юля Максименко (204 кг) з рожевої команди скинула всього 48 кг, але вже встигла здійснити свою мрію. Вона завагітніла і обрадувала своїх родичів прямо на фіналі – у них з чоловіком Ігорем (скинув 30 кг) буде двійня. Марта та Андрій, які цього року прийшли на проект вже другий раз, не підвели тих, хто дав їм другий шанс. Андрій скинув 69 кг, а Марта позбулася 80 кг за 8 місяців. Та на цьому вони не зупиняться, адже пара все робить заради своєї маленької доньки Мілани.

Наступний восьмий сезон шоу «Зважені та щасливі» також буде парним, але участь у ньому зможуть не тільки подружжя, але й брати і сестри, тещі і зяті та ін.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *