Торі Спеллінг подала на розлучення після 20 років шлюбу та народження 5 дітей

Як стало відомо, Торі Спеллінг подала на розлучення з Діном Макдермоттом. Причиною для такого у відповідній заяві актриса вказала «непримиренні протиріччя». Однак, за словами інсайдерів, знаменитість остаточно втомилася від зрад чоловіка. Які подробиці відомі на даний момент і на що розраховує 50-річна зірка?

Торі Спеллінг подала на розлучення

Торі Спеллінг та Дін Макдермотт одружилися 7 травня 2006 року. Таку серйозну подію актори вирішили відсвяткувати на Фіджі. Їхній шлюб з боку здавався ідеальним. Обидва хотіли мати численне потомство і створити справжню родину. Більше того, 8 травня 2010 року подружжя відновило свої клятви, інформує Ukr.Media.

На жаль, уже через кілька років з'ясувалося, що за гарною картинкою ховається криза у стосунках. Незабаром Макдермотт привселюдно зізнається, що гуляв на боці. Невідомо, як Торі змогла пробачити чоловікові. Проте їхній союз залишався непорушним до минулого року. Саме тоді, у червні 2023 року, Дін у своїх соцмережах поділився новиною про розлучення зі Спеллінг. Цікаво, що публікацію згодом видалили. Але ж диму без вогню не буває, чи не так?

І сьогодні цей дим досяг свого апогею, остаточно поставивши крапку в можливості зберегти шлюб, що руйнується. Торі Спеллінг подала на розлучення. У своїй заяві, яка, до речі, датована 17 червня 2023 року, актриса вказала як причину «непримиренні протиріччя» з Макдермоттом. Щоправда, за словами інсайдерів, зірці серіалу "Беверлі-Хіллз, 90210" остаточно набридло терпіти зради чоловіка.

Розлучення та дівоче прізвище

Варто зазначити, що знаменитості не живуть разом саме зі згаданої дати. Усього ж вони перебували у шлюбі протягом 18 років. У цьому союзі народилося п'ятеро спадкоємців: 16-річний Ліам, 15-річна Стелла, 11-річна Хетті, 10-річний Фінн та 6-річний Бо. Торі, до речі, розраховує на одноосібну опіку над дітьми. Водночас актриса зовсім не проти, щоб сини бачилися зі своїм батьком.

Також, що важливо, Спеллінг подала на аліменти від чоловіка. Це і не дивно, адже всі п'ятеро спадкоємців знаменитості є неповнолітніми. Щоправда, сама Торі попросила у заяві на розлучення прибрати з неї вимогу подружніх аліментів.

Про те, чи укладали актори шлюбний договір, невідомо. Тим не менш, Спеллінг наполягає на тому, що всі загальні активи та майно мають бути поділені в рамках шлюборозлучного процесу. Однак про позицію Макдермотта з цього питання наразі невідомо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *