“Службовий роман”: Вона здатна розлучити Тімоті Шаламе та Кайлі Дженнер

Здається, у відносинах однієї з найпотаємніших і наймодніших пар Голлівуду виникла суперниця і йти в тінь вона не збирається, інформує Ukr.Media.

У Мережі з'явилися чутки про "чергове" розставання 26-річної Кайлі Дженнер та 28-річного Тімоті Шалам. Треба сказати, цю пару розлучали із завидною постійністю весь цей час, проте вони знову з'являлися на черговій церемонії та мило воркували один з одним. При цьому тим, хто вже вирішив, що це лише новий виток чуток, який на фортецю цього союзу ніяк не вплине, є сенс проаналізувати не найпростішу ситуацію. Річ у тім, що протягом усього роману в ньому було місце для третьої учасниці Флоренс П'ю, колеги та близької подруги Шалам.

Артисти познайомилися кілька років тому на зйомках екранізації роману Луїзи Мей Олкотт «Маленькі жінки», яка вийшла у 2019 році. Там висхідні зірки Голлівуду грали закоханих. А наприкінці зими 2024 року на великі екрани вийшов другий спільний фільм дуету — «Дюна: Частина друга». Спільних любовних сцен у фільмі у акторів не було, проте треба бачити, як вони поводяться на килимових доріжках та під час спільних інтерв'ю. Між ними точно є хімія.

Звичайно, в акторській спільноті багато історій про пари, які познайомилися на знімальному майданчику. Все ж спільна творчість може запалити пару іскор… При цьому жодних прямих доказів будь-яких стосунків акторів, окрім дружніх, начебто не було.

Проте мережеві детективи все ж таки знайшли, як зв'язати відразу трьох молодих зірок. Так, причиною для пліток стало те, що 28-річна Флоренс не підписалася на Кайлі у соціальній мережі через тиждень після того, як Кайлі підписалася на актрису. Користувачі форумів відразу почали навперебій міркувати про те, що це було навмисно. Згадали і випадок, коли на показі Valentino на паризькому тижні моди товариська Фло сфотографувалася з усіма, навіть із Кайлі. Однак бізнес-вумен стала єдиною, чиє фото не можна знайти на сторінці зірки фільму «Чорна вдова».

Користувачі, впевнені у тому, що Тімоті та Кайлі дійсно розлучилися майже через рік стосунків, насміхаються над красунею і називають її жалюгідною, звинувачуючи в спробах нав'язати свою персону друзям і колегам колишнього хлопця.

А тим часом, хімію між П'ю та Шаламе помічають повсюдно. Складно не вразитись тим, як тепло вони спілкуються на червоних доріжках або спільних інтерв'ю, як світиться обличчя кучерявого серцеїда поряд з білявкою. Коментатори також зазначають, що актори виглядають так, ніби їм дуже цікаво та легко вдвох. Більше того, з природною Фло Тімоті, на думку багатьох, виглядає набагато гармонійніше, ніж з "пластиковою" Кайлі.

На користь версії про розлучення Шаламе та Дженнер говорить і те, що бізнес-вумен не відвідала прем'єру фільму «Вонка» у Нью-Йорку, де її «хлопець» виконав головну роль. А шанувальники версії про піар-роман і зовсім стверджують, що Тім зараз зайнятий просуванням нового фільму, який і без гри у стосунки з кимось дуже знаменитим принесе красеню велику світову популярність. Виходить, що Кайлі більше не потрібна?

У такому разі стає дуже шкода молодшу представницю клану Кардаш'ян-Дженнер, яка, здається, справді відчувала почуття до кучерявого брюнета. За чутками, саме через нього дівчина дуже сильно змінила свій стиль.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *