Оля Цибульська: “Я вирішила, що нареченого в кліпі повинен зіграти мій справжній чоловік” (Відео)

Корови, запальні танці та красунчик-чоловік – так можна коротко описати нову відеороботу співачки Олі Цибульської на пісню "Сукня біла", передає Ukr.Media.

"Коли ми обговорювали кандидатів для зйомок, я вирішила, що нареченого в кліпі повинен зіграти мій справжній чоловік, а не актор, бо в цей раз я не буду грати ніяких ролей, а буду самою собою і розповім правдиву історію, яка знайома кожній дівчині.

Щоб прийти до істинного щастя, іноді доводиться не один раз спіткнутися. Та й всім давно цікаво за кого Цибульська вийшла заміж, ось я і вирішила привідкрити завісу", – так коментує вибір актора на головну роль сама співачка.

Для створення барвистої середземноморської атмосфери в столичному павільйоні не тільки побудували складні декорації, але і доповнили їх коровами.

За словами режисера, коли Цибульської повідомили, що потрібно буде зніматися разом з коровами, вона просто уточнила, чи буде їздити верхи. "Оля не тільки не боїться скажених експериментів і з готовністю виконує всі задуми режисера, але і сама дивує крутими ідеями – вона просто мрія, а не співачка!" – коментує роботу над відео кліпмейкер Інна Грабар.

Цікаво, що у самої Олі весілля не було, але незважаючи на цей факт, артистка може вважатися справжнім гуру у весільних питаннях. Адже за свою кар'єру найспівочіша ведуча країни провела понад 600 церемоній: "Мені часто задають питання – "Цибульська, як вийти заміж?" і в цьому кліпі я вам, нарешті, розповім і покажу".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *