Настя Івлєєва і Андрій Бідняков повертаються в шоу “Орел і Решка”

Команда популярного тревел-шоу "Орел і Решка" знову вирушає у подорож: стартували зйомки нового сезону проекту під назвою "Івлєєва vs Бідняков". Прем'єра відбудеться в ефірі каналу Інтер вже у вересні, інформує Ukr.Media.

На цей раз глядачів чекають не тільки нові туристичні маршрути, несподівані відкриття і яскраві пригоди, але і захоплююче протистояння двох досвідчених телемандрівників. У проєкт "Орел і Решка" повертаються Настя Івлєєва і Андрій Бідняков!

Генеральний продюсер TeenSpirit Олена Сінельникова розповіла:

"Івлєєва vs Бідняков" — це не просто черговий сезон "Орла і Решки". Це абсолютно новий рівень подорожей, де ведучі — далеко не новачки, які дивуються всьому підряд. Це досвідчені вовки подорожей, які покажуть глядачам, де і як краще відпочити, що варто побачити своїми очима, а куди краще взагалі не потикатися. Ці досвідчені туристи, здавалося б, об'їхали весь світ. Але на планеті залишилося ще безліч туристичних напрямків, де не бував жоден з них: Нова Зеландія, Сідней, Мілан, Колорадо! В цьому сезоні Андрій Бідняков і Настя Івлєєва постараються, нарешті, закрити свій гештальт подорожей, а телеглядачі побачать один з найбільш яскравих і незабутніх сезонів за всю історію проєкту!"

У 2011 році актор і пародист Андрій Бідняков став ведучим проєкту "Орел і Решка" разом з Жанною Бадоєвою, замінивши на цьому посту Алана Бадоєва. Згодом співведучими Андрія були Леся Нікітюк і Настя Коротка. Бідняков "пережив" 8 сезонів проєкту, облетів майже 100 міст світу і намотав тисячі кілометрів.

З популярною блондинкою Настею Івлєєвою, яка два роки вела програми "Орел і Решка. Перезавантаження", його об'єднують пристрасть до подорожей і любов телеглядачів.

"Ми уважно читаємо коментарі наших глядачів. І прохань "поверніть Біднякова" і "поверніть Івлєєву", за нашими підрахунками, найбільше. А бажання наших глядачів — закон — запевняє Олена Сінельникова.

За словами продюсера, в основі нового сезону закладено протистояння між двома ведучими.

Вони самі один одного викликали на цей "челендж". Кожен з них хоче довести, що він краще, смішніше, крутіше! Показати найкраще місце для відпочинку, дати кориснішу пораду для туристів, залізти туди, куди інший би не ризикнув. Якщо раніше наші ведучі іноді могли відмовлятися від деяких труднощів: не з'їсти якусь гидоту чи не стрибнути з гігантської висоти, то тепер у кожного є конкурент-подразник, який обов'язково його висміє і спробує "переплюнути" свого опонента. Як би там не було, шоу тепер стане ще більш захоплюючим, і наші глядачі від цього тільки виграють."

Хто виявиться крутіше — Бідняков або Івлєєва? Які сюрпризи чекають телеглядачів і шанувальників популярного тревел-шоу? Дізнаємося зовсім скоро! Слідкуйте за новинами проєкту та анонсами телеканалу "Інтер".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *