Колишня дружина Валерія Меладзе висловилася, що думає про Альбіну Джанабаєву

Валерій Меладзе жив душа в душу з Іриною Меладзе, яка народила для нього трьох дочок. З часом відносини подружжя почали погіршуватись, а публіці стало відомо, що у співака народився позашлюбний син, передає Ukr.Media.

Ірина довгий час не могла зрозуміти поведінку чоловіка — їй здавалося, що у Меладзе почалася криза середнього віку. Тільки потім жінка дізналася, що Валерій закрутив роман з колишньою учасницею групи «ВІА Гра» Альбіною Джанабаєвою.

Колишня дружина поп-співака не розуміє, яким чином тихоня Джанабаєва зуміла забрати у неї чоловіка. «На неї без сліз дивитися було важко… Особливих голосових обдарувань у неї не було», — висловилася Ірина про Альбіну, що виступала в якості бек-вокалістки в групі «ВІА Гра».

Звістка про те, що два брата-музиканта практично відразу залишили колишних дружин заради молодих учасниць поп-групи, засмутило багатьох фанатів. Шанувальники розділилися на два табори: одні підтримують вибір братів Меладзе, інші дорікають за руйнування щасливих сімей.

Засмучує той факт, що діти Валерія від різних дружин практично не контактують один з одним. Вся справа в тому, що Альбіна та Ірина не ладнають між собою, а сам співак був би дуже радий познайомити дітей один з одним.

Про стосунки з Валерієм Меладзе і надалі розлучення Ірина розповідала в програмі «Нові російські сенсації». Можеш подивитися повний випуск передачі, якщо є вільний час.

Мати трьох дітей впевнена, що рано чи пізно доля покарає розлучницю і вона потрапить в аналогічну ситуацію. «Не важливо скільки часу пройде, може рік, два або 10 років», — додала Ірина.

Доньки Ірини та Валерія не поспішають знайомиться зі зведеними братами. По-перше, вони ще не готові до зустрічі з єдинокровними родичами, так і Костянтин з Лукою ще досить малі — особливо не поспілкуєшся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *