Ірина Федишин разом із сім’єю відпочиває в Болгарії

Українська виконавиця разом зі своїм чоловіком і двома дітьми вирушила до моря, вибравши Болгарію як країну для відпустки. На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram співачка показала свій ідеальний ранок: на тлі моря Ірина влаштувала сніданок для своєї сім'ї. Тераса, морське повітря, сонце і чайки — що може бути краще? До речі, зі своїм чоловіком Федишин відмітила 14 років спільного життя. Схоже, поїздку сім'я приурочила саме до цієї дати, інформує Ukr.Media.

Ірина поділилася зі своїми численними шанувальниками сонячним відео. Співачка разом з дітьми відображена на літній терасі, за сніданком. На ній короткий чорний кроп-топ зі шнурівкою та червоні шорти. Схоже, відео знімав чоловік виконавиці. У публікації Ірина розповіла, як з родиною добиралася до Болгарії, і всі нюанси поїздки за кордон під час пандемії коронавірусу.

«Ми в Болгарії. Їхали на своєму авто. На дорогу пішло 18 годин, хоча можна було б і швидше (часто зупинялися). На кордоні черги не було, проїхали кордон дуже швидко. Їхали через Чернівці, КПП Порубне, потім на Бухарест, Русе і так далі. Румуни видають спеціальну транзитну карту, яким маршрутом ви можете пересуватися. Погода тут супер, +31, море тепленьке і ціни приємно дивують», — поділилася з підписниками співачка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *