У білоруському Динамо заявили, що готові піти в чемпіонат іншої країни через скандал з трансферами

Сторони конфлікту стоять на своєму, і в Динамо вже пригрозили радикальними заходами, якщо суперечка не вирішиться на їхню користь, інформує Ukr.Media.

Президент брестського Динамо Олександр Зайцев в інтерв'ю порталу "Прессбол" зазначив, що його клуб не має наміру виплачувати Німану компенсацію за Павла Савицького, а також заявив, що в разі недопуску до участі в чемпіонаті Білорусі, Динамо може перейти в першість іншої країни.

– Але ж ви розумієте, що у Федерації (АБФФ) на нинішньому етапі є всі підстави не допустити Динамо до участі в чемпіонаті?

– Звичайно. Але я свою позицію позначив чітко: нуль рублів нуль копійок. Природно, ми готуємося – і вже готові до того, що нас не допустять. Якщо так станеться, то нехай федерація сама коментує свій самосуд. Наш проект – той рідкісний випадок, коли в білоруський футбол вкладені реальні кошти, ми багато створили і маємо великі плани. Але її все це не хвилює. Отже, складно вести мову про те, що її турбує розвиток футболу.

Чиновників в Будинку футболу не турбує, що Бресту гряде тисяча років. Вони позбавляють нас медальних амбіцій, заборонивши трансфери, погрожуючи зняти окуляри і не видати ліцензію. І, на жаль, абсолютно не враховують, що хтось нарешті готовий вкладати власні кошти не тільки в професійний футбол, а й в дитячий, і в масовий спорт.

А Федерація тим часом просто прибирає спірний момент зі свого регламенту буквально через півтора місяці після початку конфлікту, ніби його й не було ніколи. Хіба це не прямий доказ того, що документ, за яким нас судять, був невірним спочатку?

– В які ще інстанції готові звертатися?

– Ми просто перейдемо в чемпіонат іншої країни. Це робота не одного дня. Втім, думаю, до крайніх заходів не дійде. Хоча такі варіанти опрацьовували. Не соромлюся про це говорити. Ми відчайдушно доводимо свою позицію. Але федерації потрібно залишатися в рамках правового поля. І хоча б без порушень регламенту проводити засідання арбітражу, своїх комітетів і так далі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *