Топ-5 міфів про йогу, в які чомусь всі вірять

Одним з найпопулярніших і дійсно модних фітнес-напрямків сьогодні є йога, інформує Ukr.Media.

Це — не тільки відмінний спосіб привести своє тіло в форму та скинути вагу. Йога — це ціла філософія, з релігійними вкрапленнями, якій понад 5 тисяч років!

Тому зовсім не дивно, що навколо йоги існує безліч міфів і помилкових думок, у які вже давно треба перестати вірити.

Найпоширеніші міфи про йогу:

Йогою займаються тільки гнучкі люди

Навпаки: більшість стають гнучкими саме завдяки практиці — для цього туди й приходять. Причому, виявляючи гнучкість фізичну, ви вчите бути гнучким і ваш розум.

Також не слід нервувати з приводу того, що ви будете не такі гнучкі, як ті хто вже давно практикує йогу. Люди майже не дивляться по сторонах, коли займаються, вони сконцентровані на собі. А якщо навіть хтось і побачить, що ви теж виконуєте щось не ідеально, то відчує лише полегшення, тому що він не один такий.

Відмова від всіх земних благ

Коли ви почнете займатися йогою, вам доведеться відмовитися від усіх земних благ, стати вегетаріанцем, утримуватися від стосунків, зовсім не вживати спиртного і вставати о п'ятій ранку, зустрічаючи сонце. Останні два пункти ефективні незалежно від занять йогою, але, щоб прийти і спробувати займатися йогою, вам не потрібно кардинально змінювати своє життя. Якщо це вам буде потрібно, то все відбудеться поступово з часом.

Йога — це важко

Існують різні види йоги, і є ті, які зовсім не припускають сильне фізичне навантаження. А з досвідченим тренером у вас завжди буде можливість обрати вправи саме для вашої фізичної підготовки.

Йога — це нудно

Спробуйте аштанга-йогу — і ми подивимося, як ви там занудьгуєте! А ще буває нудно тому, що ви не можете перебувати наодинці з собою і своїм тілом. Ну а якщо справа в методі йоги або тренері — змініть їх.

Йога — це жіноча практика

І тут все з точністю навпаки: йогу створили та розвивали чоловіки. Це чоловіча практика, при бажанні тут можна знайти сильні фізичні навантаження і великий потенціал для духовного й особистого зростання. Цікавий факт: ті чоловіки, які свідомо займаються цією практикою, сміливіші і успішніші.

Тому все, що потрібно, щоб почати займатися йогою, — це внутрішня готовність і потреба розвиватися.

Треба просто прийти на одне, два, три тренування.Але не слід чекати результату відразу після першого заняття. Дуже важливо знайти правильне місце і свого вчителя і тоді вам стане зрозуміло це ваше чи ні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *