Сідничний місток — одна вправа, яка позбавить вас безлічі проблем

Стати власницею гарних сідниць, мабуть, мріє кожна дівчина. Однак ніщо не дається легко. Гарні сідниці — результат постійних тренувань, особливо в нашому нинішньому «сидячому» суспільстві, яке використовує сідниці виключно для сидіння, інформує Ukr.Media.

А між іншим, сідничні м'язи, як і інші групи м'язів нашого тіла, потребують зміцнення і руху. Саме це все може забезпечити вправа під назвою «підйом тазу лежачи», «місток лежачи» або «місток для сідниць». Можливо, ви чули й інші варіанти назв цієї вправи — це не має значення, головне правильне виконання.

Дійсно важливо те, що правильне виконання містка лежачи дозволить як слід розігріти сідничні м'язи.

Однак є одна проблема — не всі усвідомлюють, що підйоми тазу можуть зробити для їхнього тіла.

А це:

Підйом тазу лежачи прожене біль у спині

Ослаблені браком активності сідничні м'язи — вірний шлях до болю в спині. Коли м'яз, який випрямляє хребет і м'язи задньої поверхні стегна беруть на себе роботу, яку повинні виконувати сідничні м'язи, з'являється так звана амнезія сідничних м'язів. Це призводить до того, що навантаження, яке повинні приймати на себе стегна, переходить на нижню частину спини, яка для цих цілей не розрахована. В результаті цього і з'являється біль у спині.

Робіть місток для сідниць кожен день, щоб пробудити сідничні м'язи та тазову область. Так ваше тіло буде використовувати для руху сідничні м'язи, а не поперек.

Підйоми тазу лежачи змусять біль в колінах покинути вас

Однією з основних причин болю в колінах є недостатній контроль стегнової кістки, тобто вона може злегка зісковзувати вперед, вивертатися або зміщуватися ближче до центру тіла. Такі рухи призводять до появи болю в колінах. Сідничні м'язи відіграють важливу роль у контролі стегнової кістки біля кульшового суглоба, що позначається на русі інших кісток, сполучених колінним суглобом.

Місток для сідниць (особливо варіант його виконання з однією ногою) «навчить» стегнову кістку знаходиться в правильному положенні та позбавить від болю в колінах.

Ви станете вище

Заняття в спортзалі — це чудово, але якщо весь інший час доби ви проводите згорбившись, година тренувань не поверне вам ідеальну поставу. Активні і міцні сідничні м'язи та тазова чаша допомагають правильно сидіти, тобто м'язи, розташовані під і над тазом, такі як м'язи кора, у разі слабкості цих м'язів беруть удар на себе, що призводить до неправильної постави.

Гарні сідниці

Дуже важко пройти повз красиві сідниці, не звернувши на них уваги. Так було і так буде. Розписувати даний пункт не має сенсу — ви й самі все знаєте.

Просто робіть місток для сідниць кожен день — і не дивуйтеся, що ваша друга половинка почне частіше на вас задивлятися.

Місток лежачи вирішить ваші проблеми з джинсами

Як правило, жінки часто стикаються з величезною проблемою — влізти в улюблені джинси часом ну ніяк не вдається. Рішення даної проблеми просте і геніальне — ідеальна попа, яка виглядатиме ідеально практично в будь-яких джинсах.

Що для цього потрібно? Виконувати підйоми тазу лежачи кожен день!

Ви зможете встановити особисті рекорди у становій тязі та присіданнях зі штангою

Станова тяга та присідання вимагають активності і міцності сідничних м'язів. Слабкі і неактивні сідничні м'язи нездатні створити достатній натяг стегна — саме з такою проблемою стикаються багато людей під час тренувань. Причина — недостатньо ефективна взаємодія стегон і кора.

Однією з переваг виконання містка для сідниць є купа варіантів цієї вправи, спрямованих як на активацію, так і на зміцнення сідничних м'язів. Тому підйоми тазу лежачи допоможуть досягти великих успіхів у становій тязі та присіданнях зі штангою.

Загалом, виконуючи місток для сідниць кожен день, ви зможете позбутися від надокучливого болю в спині та колінах, а також натренувати м'язи, завдяки чому інші вправи в спортзалі і повсякденному житті будуть даватися вам набагато легше!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *