Секрети Роналду розкриті — завдяки їм його спортивний вік йде врозріз з часом

Кріштіану Роналду неодноразово очолював списки найсексуальніших футболістів, але ще пару десятиліть тому на цього підлітка навряд чи б хтось звернув увагу. Ось секрет його перетворення, інформує Ukr.Media.

Минулого тижня з'явилися новини про те, що Кріштіану Роналду повертається в "Манчестер Юнайтед". Поки одні фанати раділи повороту кар'єри кумира, інші поставилися до покупки футболіста зі скепсисом. Все-таки зірці вже 36 років — не хлопчик, а значить, виступати на світовому рівні він навряд чи може. Наприклад, експерт Пол Мерсон заявив, що нинішній Роналду — половина від того, ким він був у віці 26-27 років.

Але, судячи з нинішньої фізичної форми футболіста, складається враження, що він з роками не тільки не в'яне, а навпаки, розквітає.

Судячи з останніх ігор Роналду, 187-сантиметровий футболіст все так само блискавично швидкий, сильний і здатний стрибати мало не вище голови. Але як йому це вдається?

Ніякої "супергеройської формули" немає. Все по класиці. Звичайно, без тренажерного залу нікуди. Крім того, Роналду дотримується програми пілатесу. Вправи з обтяженнями допомагають зміцнити м'язи кора. Крім іншого, футболіст завжди тренується ще й після матчу, поки приятелі по команді відпочивають на ліжках в шикарних номерах. Кріштіану відправляється в басейн. Це допомагає не тільки привести в тонус все тіло, але і трохи розслабитися.

До речі, відпочинок — також важлива частина підтримки відмінної фізичної форми. Якщо не давати м'язам відновитися, ні про який розвиток навіть говорити не доведеться. Також Роналду дотримується суворої дієти. Харчування шестиразове. Містить рибу, морепродукти та овочі.

Я проводжу вільний час з сім'єю і друзями, що дозволяє мені розслабитися і налаштуватися на позитивний лад. Правильний сон дуже важливий, щоб тренування були максимально ефективними. Я рано лягаю спати і рано встаю, особливо перед матчем. Сон допомагає м'язам відновлюватися.

Крім того, у футболіста є "секретна зброя" для регенерації м'язів. Ще в 2013-му він встановив собі кріокамеру. Поки Кріштіану стоїть всередині по три хвилини, рідкий азот опускає температуру до 160, а іноді і 200 градусів нижче нуля за Цельсієм. Такі процедури знижують хворобливість м'язів і зменшують набряк, запалення або розтягнення зв'язок. Для цих же цілей Роналду часто користується гарячими і крижаними ваннами. Щоб процес був продуктивнішим, в процесі він масажує м'язи.

Зараз мій біологічний вік — 23 роки. У мене ще багато часу, я можу продовжувати грати хоч до сорока одного. Я відчуваю себе добре, я щасливий — скаржитися нема на що.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *