Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку – 6 квітня

6 квітня вся планета відзначає Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку. Свято з'явилося в календарі в 2013 році з ініціативи учасників Генеральної асамблеї ООН і Міжнародного олімпійського комітету як зайвий доказ того, що спорт є універсальним засобом для зміцнення співпраці, солідарності, терпимості та популяризації здорового способу життя, інформує Ukr.Media.

Щороку 6 квітня міжнародна організація Peace and sport запускає спеціальний вебсайт www.april6.org, на якому розміщується інформація про всі проекти, які пов'язані з Міжнародним днем спорту. Їх з 2013 року набралося вже понад 850 в 140 країнах.

Крім того, з ініціативи Peace and sport по всьому світу проходить флешмоб «Біла карта» (White card). Фотографія з білої картою в руці – це символічна дія на противагу червоній картці, яка означає найбільш серйозне порушення, допущене спортсменом. Білий колір, навпаки, символізує чесність і конструктивний підхід у спорті.

У 2018 р. цифрова кампанія #WhiteCard об'єднала понад 90 мільйонів чоловік в соціальних мережах. До руху приєдналися лауреати Нобелівської премії миру і глави держав, а також міжнародні організації, міжнародні спортивні федерації, елітні спортсмени і широкі верстви суспільства.

Будь-який бажаючий може взяти участь в кампанії White card 2019, зробивши індивідуальні або групові фотографії з символом миру через спорт – білою картою в руці.

Як долучитися до важливої справи? В період з 1 по 10 квітня сфотографуйтеся самі (або в компанії друзів). Тримайте в руках білу карту так, як це роблять на полі судді. Фото повинне бути як можна більш креативне. Розмістіть знімок в соціальних мережах з тематичними хештегами.

Крім цього, регіональні Олімпійські ради стануть організаторами та співорганізаторами фізкультурних заходів, приурочених до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *