Як зробити живіт підтягнутим без дієт і спортзалу

Гарний прес — мрія багатьох дівчат, особливо, якщо для цього не потрібно докладати багато зусиль, інформує Ukr.Media.

Щоб зробити живіт підтягнутим, зовсім не обов'язково ходити в спортзал. Звичайно, варто відзначити, що без останнього на животі ніколи не буде кубиків, однак зробити живіт можна зменшити й без фізичних навантажень. Щоб домогтися такого результату, дотримуйтесь простих порад.

Правильно харчуйтеся

Щоб живіт не був надутим, у вас не повинно бути проблем з травленням. А походи в туалет повинні бути регулярними. Тоді і живіт буде виглядати добре. Звичайно, ця порада не підійде дівчатам, у яких є реальні проблеми із зайвою вагою. Але в такому випадку, без спорту просто не обійтися (як і без ефективної дієти).

Для того, щоб налагодити роботу шлунка — включіть у свій раціон продукти багаті клітковиною. Її можна приймати у вигляді необроблених продуктів або харчової добавки.

Також, щоб живіт був струнким, намагайтеся вживати в їжу якомога менше простих вуглеводів, роблячи акцент на овочах і білках.

Ретельно пережовуйте їжу

Чим ретельніше ви жуєте під час їжі, тим простіше вашому організму буде переварити її. А це означає, що ваш шлунок просто не розтягнеться, і плоский живіт залишиться плоским.

Крім того, такий прийом допомагає менше їсти. Адже ретельно пережована їжа швидше дає відчуття ситості.

Пийте воду

Схоже, вже зовсім скоро можна буде говорити, що при будь-яких проблемах треба пити більше води, адже дану рекомендацію можна зустріти у статтях будь-якої спрямованості.

Але потрібно підкреслити, що в питанні плоского живота це дійсно дуже важливо. Якщо організм відчуває дефіцит води, він починає затримувати рідину в організмі. Живіт у такій ситуації завжди збільшується в об'ємі.

Втягуйте живіт

Ця порада допоможе не просто прибрати живіт візуально, але і зміцнить м'язи преса. Все просто: весь час тримайте живіт напружений.

Фахівці радять робити це сетами: пару хвилин напруги — пару хвилин розслаблення. Таким чином, ви не тільки зможете візуально зробити живіт струнким, але і з часом позбудетеся від жирового прошарку, а також зміцните м'язи преса.

Як бачимо зробити ваш живіт плоским можуть не тільки тренування,

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *