Як Японці прибирають звисаючий живіт і боки, завдяки 5 хвилинної гімнастики з рушником

Годинні тренування та експрес дієти, диво пояси для схуднення – вже не мають такої популярності, як метод Японської гімнастики за допомогою рушника або валика, інформує Ukr.Media.

І популярність таких вправ очевидна, адже можна виконувати в будь-який час всього 5 хвилин на день, а результат можна усвідомити на собі вже через тиждень.

Нічого надприроднього і понад складного.

Кажуть, метод корекції фігури за допомогою валика в країні висхідного сонця, з'явився не давно – близько 12 років тому. Нарешті він дійшов і до нас.

Завдяки 5 хвилинної гімнастики з рушником Японці прибирають звисаючий живіт і боки, а ще виправляють поставу.

Вправу можна порівняти з масажем, але безкоштовно і швидко у себе вдома.

Поїхали:

Скачуємо з банного рушника тугий валик-сосиску, довжиною 40 сантиметрів, а товщиною 8-11 сантиметрів. Щоб валик не втратив форму я скріплювала його гумкою для волосся з двох сторін.

Сідаємо обов'язково на тверду підлогу.

Опускаємося на валик-рушник, щоб він був поперек вашого тіла, тобто під попереком (під пупком).

Ноги розвести ширину плечей, а ступні разом, як «клишоногий ведмідь»

Руки витягнуті і прямі за головою, долонями вниз і з'єднані між собою мізинчиками. Спочатку буде незручно, але практикуйтеся.

Лежимо п'ять хвилин, легко дихаємо і не турбуємося ні про що, а тим часом ваша постава випрямляється сама, живіт втягується.

Мені було не комфортно і я пролежала 2 хвилини, але через пару днів я вже могла бачити як животик зменшується і збільшується мій час на виконуваність вправи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *