“Допомагає ефективно скидати зайву вагу”: Вчені знайшли простий і дуже приємний спосіб схуднути

Найкращий спосіб схуднути — фізична активність. Однак вона не завжди буває приємною. Втім, китайські вчені знайшли варіант, який приносить максимальне задоволення і допомагає ефективно скидати зайву вагу, інформує Ukr.Media.

Китайські вчені з Хунаньського університету науки та технологій підтвердили популярну тезу, що танці — це чудовий спосіб схуднути, який за ефективністю мало чим поступається бігу, силовим тренуванням та іншим популярним видам фізичної активності.

Вчені не заперечують головну тезу, пов'язану з підтримкою здорового тіла: головними факторами нормальної фігури є грамотне та збалансоване харчування та помірна фізична активність. Водночас вони зазначають, що більшості людей дуже складно дотримуватись спортивного способу життя через тяжкість тренувань. Налаштувати себе на щоденні пробіжки, тренування у залі буває дуже непросто, тому важливо завжди знати про альтернативи.

І однією із таких альтернатив є танці. Тому метою нової роботи дослідників була оцінка потенціалу занять танцями як засобу зниження ваги. Зокрема, вчені проаналізували кілька наукових праць, у яких розбирався вплив танців на здоров'я людини. Висновки виявилися однозначними: танці для схуднення підходять як людям з невеликою надмірною вагою, так і тим, хто страждає на ожиріння. Крім того, за словами вчених, втрата ваги за допомогою танців може бути навіть ефективнішою, ніж при класичних заняттях фітнесом.

І справа зовсім не в тому, що година танців спалює значно більше калорій, ніж година бігу на свіжому повітрі. Це абсолютно не так. Але чому танці ефективніші за біг, якщо витрата калорій така ж, а найчастіше нижча?

Цьому є дуже просте пояснення, пов'язане із психологією людини. Бігати цілу годину без видимої мети на горизонті — складно. Після пари пробіжок без видимого результату для фігури бажання продовжувати сходить нанівець, і людина закидає будь-які спроби продовжити шлях до здорового тіла.

Танці ж дарують позитивні емоції. Причому безпосередньо під час заняття. Отже, людина може сконцентруватися на процесі, попри такі дрібниці, як втома, мозолі та неприємні відчуття в м'язах. А значить займатиметься активніше, буде більше спалювати калорій, не захоче закидати тренування через пару днів.

А що танцювати, щоб досягти результату? Загалом підходить практично все, проте вчені знайшли найбільш ефективні для схуднення танці. Найбільшу ефективність для жироспалювання та приросту м'язів продемонстрували креативні танці (такі як брейк-данс чи хіп-хоп). За умови занять народними танцями зміни у складі тіл учасників досліджень не були такими вираженими.

Але вибір все одно залишається за вами. Результат у будь-якому разі буде, проте не завжди такий виражений у короткостроковій перспективі. Але в довгостроковій його точно можна буде побачити у дзеркалі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *