Ці продукти можна їсти на ніч і не товстіти

Що призводить до набору ваги? Звичка їсти багато або їсти часто. Дієтологи пояснили, чому ввечері так і тягне до холодильника, і розповіли, що можна їсти на ніч без шкоди фігурі, інформує Ukr.Media.

Вагу набирають ті люди, хто звик їсти багато або ж часто. Причому звичка споживати за раз велику кількість їжі характерна для чоловіків, а звичка їсти часто — для жінок. Якщо дівчина хоче схуднути, вона повинна боротися з цією головною харчовою звичкою всіх дам, перестати їсти на ніч.

В ідеалі від цієї шкідливої звички потрібно позбутися раз і назавжди і заборонити собі їсти на ніч. У нічний час ми не відчуваємо фізичного голоду. В такий час виникає швидше психологічний голод або через незадоволеність прожитим днем з'являється бажання "заїсти" і так далі.

На ніч без шкоди для фігури можна їсти об'ємні продукти мінімальної калорійності. Що це за головні друзі тих, що худнуть?

Гриби

Гриби — ідеальний продукт для харчування на ніч. Наприклад, печериці або будь-які інші. Головне, щоб гриби були придбані в перевіреної крамниці або магазині.

Ідеальний варіант пізнього вечірнього перекусу — печериці або будь-які інші гриби. За умови, що вони перевірені і куплені в хорошому магазині.

200-300 грамів печериць швидко обсмажуємо на сухій сковороді і з'їдаємо. Таке блюдо практично не містить калорій, при цьому відмінно насичує і надовго усуває відчуття голоду. Гриби — ідеальний продукт для харчування на ніч.

Огірки

Огірки — продукт з мінімальною калорійністю, зате об'ємні по масі. Перед сном без шкоди для фігури можна з'їсти 200-300 грамів огірків.

Зелені овочі

Зелені овочі загальною масою до 300 грамів можна спокійно їсти перед сном, не переживаючи про набір ваги.

Якщо ви в ночі зголодніли, а огірків вдома не виявилося, замініть їх на селеру, кабачки або будь-які зелені овочі масою до 300 грамів.

Якщо такі овочі перед вживанням попередньо порізати на дрібні шматочки і повільно з'їсти, при їх мінімальної калорійності вони створять об'єм в шлунку і уявне відчуття насичення. Такі овочі можна спокійно їсти на ніч, не турбуючись про фігуру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *