Чому чоловіки зраджують в тривалих відносинах

Зрада коханої людини — це завжди неприємно, а в деяких випадках і просто катастрофічно для сімейних відносин. Найприкріше, коли зраджує чоловік, глава сім'ї, з яким прожито разом багато років. Що змушує чоловіка зраджувати в тривалих відносинах?

Треба розуміти, що зради бувають різними. Не варто ставити знак рівності між випадковою пригодою на корпоративному святі або в сауні і появою постійної коханки, яка претендує на все більше місце в серці і в розумі чоловіка. У першому випадку зрада може статися абсолютно випадково, наприклад, під впливом алкоголю або просто прагнення «спробувати щось нове». У другому випадку ситуація куди складніша, передає Ukr.Media.

Починати стосунки з коханкою чоловіка змушує не стільки якась «полігамність», скільки наявність певних проблем у родині. В першу чергу, це проблеми психологічного характеру. З часом почуття між подружжям притупляються, дружина починає сприйматися чоловіком швидше як абстрактна родичка, все менше залучаючи його в сексуальному відношенні. Якщо при цьому в родині відбуваються постійні конфлікти, або подружжя взагалі байдужі один до одного, то грунт для зради практично підготовлена, а поява коханки — лише «справа техніки».

Не варто прирівнювати випадкову зраду і постійну коханку

У відносинах з коханкою чоловік може шукати те, чого йому не вистачає вдома, з дружиною. І це не стільки секс або молоде тіло, скільки взаєморозуміння, співчуття. Нам може здаватися дивним, але багато чоловіків зраджують аж ніяк не з молодими красунями. Досить часто стають коханками ровесниці, а то й жінки трохи старше. Саме вони здатні найбільшою мірою зрозуміти чоловіка, стомленого від одноманітного сімейного життя. Крім того, для багатьох чоловіків дуже важливо почуття новизни, ті самі радісні відчуття закоханості, які були характерні для ранніх етапів спілкування з майбутньою дружиною. З коханкою чоловік прагне пережити ці відчуття знову, наситивши себе позитивними емоціями.

Відмінна риса чоловічих зрад від жіночих полягає в тому, що більшість чоловіків все-таки залишаються в сім'ях (зрозуміло, якщо дружини не знали про зради або закрили на них очі), відносини з коханками для них не більше, ніж пригода. І якщо вашого чоловіка «тягне наліво», то перш, ніж починати конфлікт, краще задуматися про те, чим можуть бути причини його невдоволення повсякденному сімейному життю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *