“Вона обов’язково це покаже”: Ознаки того, що кішка прив’язалася до господаря

Кішки не так швидко прив'язуються до нового господаря, як собаки. Їм потрібен час, а також можливість перевірити двоногого, так би мовити, у дії. Багато тварин покладаються на рефлекси, але якщо кішка щиро перейнялася довірою, то вона обов'язково це покаже, інформує Ukr.Media.

Сон у руку

Кішки чуйно сплять. У дикій природі вони навчилися пильнувати, відпочиваючи. Але одна голова добре, а дві ще краще. Тому кішка лягатиме на відпочинок поруч із тим, кого вважає не менш відповідальним, ніж вона сама. Якщо кішка спить у кімнаті з певною людиною частіше, ніж з рештою, значить довіряє.

До речі, така "співпраця" працює і у зворотний бік: якщо кішка розпізнає небезпеку, то розбудить насамперед того, хто зможе нівелювати загрозу.

Тільки з твоїх рук

Якщо кішка звертається до вас із проханням погодувати її, вважайте, що вам надіслано велику нагороду. А якщо ще культурно це робить, то ви для неї все! У кого кошенята просять їжу? У матері! А кішка — це кошеня, що підросло. Якщо вона довіряє вам вибір їжі для себе коханої, значить сповнена вдячністю. А ще хитре створення точно знає, що з ваших рук отримає якщо не найкраще, то смачне і багато!

Ходімо швидше!

Вся сім'я сидить — дивиться телевізор. І тут прямо до певної людини влітає кіт і починає його "кликати". Якщо кіт кличе когось конкретного, саме йому він довіряє найбільше. Ймовірно, сталася ситуація, коли пухнастий не зміг впоратися з проблемою. А для її вирішення обрав найнадійнішу людину. Хвостатий упевнений ще й у тому, що людина його зрозуміє. Це — визнання, як не крути.

Де ти?

Коли тварина любить і цінує господаря, вона контролює його наявність поруч. Невтомно та постійно. Погано, коли кіт ніяк не реагує на відсутність власника. Але якщо кіт піднімається з теплого містечка, щоб відвести вас у туалет, це великого варте. Йому важливо знати, де ви! З іншого боку, він ще й почувається безпечніше, і що не менш важливо — знає, що ви теж у безпеці з ним.

Дотримуйся порядку

Вдячна тварина орієнтується на господаря. Коли кіт звикає до людини, він починає відображати його звички. Усі п'ять робочих днів кіт встає разом із двоногим і вирушає на кухню. Обидва заспані, незадоволені життям, але разом. А у вихідні вусатий вилежується разом із людиною, розуміючи, що треба відпочити. Він не вимагає провізії. Він чекає, коли його людина виспиться!

Що ти без мене?

Турбота — це визнання. Вона може виявлятися по-різному. Наприклад, знаючи про звичку забувати ключі, кіт як би ненароком скидає їх на підлогу з тумби, поки господар взувається. Любите поніжитися в ліжку, не зважаючи на будильник? Так пухнастий розбудить вас несамовитим "мяу". Вирішили підкріпитись? Кішка принесе з вулиці трохи провізії. Вона ж розуміє, що ви теж любите поїсти.

Кіт поспішає на допомогу

Не тільки вам відганяти від свого Василя супостатів. Кішки чудово зчитують емоції навколишніх істот. Прийшов сусід знизу зі скандалом — "гучно тупаєте", "музику пора вимикати" або "дитина надто крикливою йому здалася" — не важливо. Важливо те, що ще до того, як продзвенить дзвінок, Васька прийме бойову позицію. Тільки двері відчинилися, а кіт уже вчепився в лиходія.

Треба, значить, треба

Усі кішки мають нелюбі заняття. Дуже часто їхня нелюбов витає навколо ванної кімнати та гігієнічних процедур. Але трапляються інші випадки. І якщо кіт стоїчно терпить, поки ветеринар робить йому укол — значить розуміє: зла ви йому не завдасте! Боляче, коли у вухах його колупаєтесь, але не кусається? Значить, безмежно довіряє. Будь-які посягання на органи почуттів, будь-який кіт розцінює як загрозу. Стерпіти може лише у тому випадку, якщо вірить людині.

Викликайте лікаря!

Демонстрація слабкості кота означає визнання власної вразливості. Більшість хвостатих, коли почуваються не надто добре, намагаються сховатися в затишному містечку. Раптом ворог біля воріт, а він не у формі? Але якщо тварина йде з недугою до людини, то останній вже прийнятий у котячу братію. Кіт настільки довіряє господареві, що готовий зізнатися у власній неспроможності. А якщо готовий, значить точно знає, що цей не здасть, не покине і завжди допоможе!

Розмови без приводу

Не кожен кіт стане "розмовляти" (якщо просить провізії — не в рахунок), і тим більше не кожен заводить розмову на рівному місці. Якщо після приходу додому вас зустрічають емоційною балаканиною (без натяку в інтонації на претензію чи обурення), то ви у кота в пошані.

А якщо кіт ще й замовкає в процесі ненадовго, даючи вам час на відповідь — все, це любов назавжди!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *