Виснажена собака “плакала” від голоду, оскільки господарі викинули її як непотріб, але знайшлася дівчина, яка врятувала тварину

Одного разу небайдужа людина виявила виснажену собаку, яка буквально "плакала" від голоду. Вона мала вигляд живого скелета, і було зрозуміло, що тварина давно не їла, інформує Ukr.Media.

На щастя, людина, яка її виявила, зв'язалася з Тіною Солера — жінкою, яка займається порятунком собак. Жителька Мурсії (Іспанія) миттєво приїхала до вказаного місця і на власні очі побачила те, про що розповіла їй людина, яка дзвонила.

Перед Тіною сиділа собака породи іспанський гальго (хорт). Коли жінка побачила її, вона все зрозуміла — від вихованки просто позбавилися, як позбавляються від більшості представників цієї породи. Доля гальго дуже сумна. Іспанці розводять їх для сезонного полювання на зайця, а потім деякі господарі просто викидають на вулицю або вбивають цих тварин, оскільки вони стають непотрібними. Найкращий вік для використання такої собаки — від 8 місяців до 2 років, після чого пес іде "на пенсію", і на нього часто чекає трагічна кінцівка.

Знаючи про все це, Тіна, яка сама з Британії, але живе у Мурсії, відкрила центр порятунку іспанських гальго. Вона намагається запобігти тому, щоб бідні тварини гинули, тому рятує їх від неминучої біди.

Того дня Тіна забрала Матильду (так назвали знайдену собаку) з собою. Нещасна собака була вкрита кліщами, блохами, а у всій її поведінці читався такий страх, що вона навіть спробувала вкусити свою рятівницю. На собачку навіть довелося одягнути намордник. Втім, жінка розуміла, що це не внутрішня агресія, а прояв страху і недовіри, адже Матильда пережила чимало горя.

"Я ніколи не чула, щоб собака так "плакала!" — згадувала пізніше жінка. — "Було таке відчуття, що вона відчувала сильний біль!"

На щастя, обстеження у ветеринара показало, що тварина цілком здорова. Попри виснажений організм, Матильда не мала ознак серйозного захворювання.

Забравши тварину до себе, Тіна зробила усе можливе, щоб допомогти собаці відновитися. Минуло небагато часу, і вихованка набрала вагу та стала більш веселою. Незабаром жінка вирішила, що можна підшукати їй господарів, і такі люди знайшлися.

Правда, вони були здивовані словами Тіни про те, що собака може бути боязкою і сором'язливою. До їх домівки прийшла смілива і цілком щаслива вихованка, за що слід дякувати її рятівниці, яка допомогла їй знову навчитися вірити людям!

Зараз Матильду звуть Діззі, і вона живе у родині з дбайливими господарями. Собачка цілком щаслива, і тепер ніщо не змушує її "плакати".

Що ж стосується ситуації в цілому, то було б справедливо, якби з'явився закон, який захищає право іспанських гальго на життя і передбачає покарання за жорстоке поводження з представниками цієї породи!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *