Виявивши вночі «монстра» в ліжку, перелякана собака підняла на ноги весь дім

У свої чотири місяці це миле маленьке щеня на прізвисько Нова вже готується стати сторожовою собакою світового класу, інформує Ukr.Media.

Одного разу серед ночі вона розбудила господарів гучним гавкотом. Нова прокинулася і виявила, що "таємничий зловмисник" вторгся в її спальне місце. І як хоробрий пес, вона атакувала ворога.

Як розповідає її господиня Тейлор Юбенкс, почувши гавкіт цуценя, вона перелякалася. Зазвичай Нова вночі поводиться тихо. Таке сильне занепокоєння свідчило про щось серйозне. Над "будиночком" Нови стоїть камера. Так простіше стежити за цуценям. Юбенкс вирішила з телефону перевірити камеру.

Господиня побачила, що песик дзиґою крутиться навколо якогось предмета. Тейлор занепокоїлася, чи не заповзла змія у вольєр вихованця. Вона побігла до собаки. Жінка ввімкнула світло і побачила навколо чого бігає її Нова. Цим "монстром" виявився пучок вовняних ниток.

Ще вдень собака витягла нитки з килимка і забула про них. Вночі ж Нова спросоння прийняла пучок за страшного ворога. Але не злякалася і кинулася на нього.

Коли Юбенкс включила світло, собака сама переконалася, що ворога немає. Присутність господині додала песику впевненості. Однак Нова залишалася насторожі. Вона пильно спостерігала за "монстром". І навіть спробувала напасти на пучок ниток.

Собачка змогла заспокоїтися лише тоді, коли її господиня забрала "порушника" з кімнати. Після цього відважна дівчинка заснула. Тейлор жартома каже, що тепер вона точно впевнена, її вихованець — відважний і вірний захисник.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *